Kötü Patron Tipleri

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki bu bence insanlığa herhangi bir fayda sağlamayacak olup, sadece düşüncelerimi ifade etmek ve sinirimi boşaltmak içindir. Bu yüzden "çok gereksiz olmuş" gibi yorumlarda bulunmayınız çünkü zaten dünyayı kurtarma amacı güdülmedi.

Maaşları aksatan geciktiren patron

(Bu kesinlikle başı çeker.) 5 dakika geç kalınca yarım saat söylen, 5 dakika için "Saat kaç?" Diye artistlik yapıp atar yap, maaşı da geciktir. Hatta eleman istemezse hiç verme canım, nedir yani. İzin günlerini de söyleme sorun mu? Bir de o insandan hızlı ve şevkle çalışmasını bekle. Ha bir de güleryüzlü, mutlu ve enerjik ol mümkünse. O kadar çalışalım, işi yapalım, maaşa gelince yok. Dr böyleleri yok verirsen iyi vermezse köpekleşiyorlar gibi pis pis laflar ederler. Arkadaş bu bizim hakkımız değil mi? Biz babamızın,hayrına mı çalışıyoruz? Nasıl geçineceğiz? Ayıptır ya, ayıp!

KÖTÜ PATRON TİPLERİ

Hırsız muamelesi yapan patron

Tamam beni tanımadıgını biliyorum. Eyvallah. Tanımadıgın bir insana neden güvenesin ki? Ben olsam ben de yeni tanıştığım birine güvenmezdim. Bunda bir problem yok ki. Problem olan şu: Eğer güvenmiyorsan alırsın kendine göre bazı önlemler. Sırf yeni tanıştın nasıl biri oldugunu bilmiyorsun diye kalkıp da ona hırsızmış gibi muamele edemezsin! Tek yeni tanışan sen misin? Ben de senle yeni tanıştım ama kalkıp da hakkında yolsuzluk davası devam ediyormuş gibi davranmıyorum. Günlerden ne oldugunu söyleyince bile güvenmeyip kontrol etmeler, maaşımı kaç,gün çalıştığımı söyleyince inanmayıp ajandaya bakıp makinede hesaplamalar. siparişleri söyleyince ona vile inanmayıp kontrol etmeler! Ne sanıyor? Paralar peşin ödeniyor zaten. Alıp ileride kendim yiyip cebimden para mı veriyorum başkası vermiş gibi... ne saçmalık. Bütün eski çalışanlar etradında fır dönüp koşturuyorken seni kasanın yakınına bile yaklaştırmamalar. 3 metre yakınında bile "sen buraya yaklaşma" diye uzaklaştırmalar. Ahlaksız insanlar. Sanki biliyor, sabıkalı hırsızım. Sana sırf beni tanımıyorsun diye bana hırsız muamelesi yapabileceğini kim söyledi? Kim?

Haharet eden, hatta şiddet uygulayan patron

Şiddet olayını genelde daha çok yaşı küçüklere falan yaparlar. Yani adam akıllı evire çevire döven bilmiyorum, var mıdır ama şöyle öylesine hafifçe kafasına, ensesine veya sırtına vurmaya bile hakkı yoktur fakat yapanlar var. Bir de her şeyde hakaret eden insan. Geri zkalı, mıymıntı diyen bile var. Abi ne hakla ya? Kendinizi ne sanıyorsunuz? NE HAKLA? kölen mi o senin, bu nasıl kafa yapısı. Bir de yaşlı yaşlı,adamların gencecik sülün gşbş hanımefendi çalışanlarına eşek bilmem ne hitap şekillerini duyuyorum bu neyin kafası?

evet yukarıda da dedi̇gi̇m gi̇bi̇ mesai̇leri̇ yazmayan patron Sabah 5 dakika gecikince azarla akşam saatlerce geç gönder fazla da para verme. Ohhh.

Sağlık durumlarında bi̇le zar zor ı̇zı̇n koparılan patronlar

İnsaniyet nerede kaldı? Bu harbi harbi sadece köle gibi davranmaktır.

Her şeyi̇ bi̇lmesi̇ gerekti̇ği̇ni̇ düşünen patron

Aslında bunu ikinci sıraya koyabilirsin. Tamam mazaret istemen doğal da, rn imce ayrıntısına kadar izin,alma nedenini çalışmak yerine olan planını bilmen gerektiğini ve buna hakkının oldugunu sana kim söyledi? Bu kadar kişiseline girmeye ne hakkın var? Ben sana jinekoloğuma gideceğim veya yarın nişanım var ya hazırlık için ağdacıya gidecem ağda yaptıracam demeye mecbur muyum?

Anlayışsız patronlar

Adam hastalık beğenmiyor la. Kusura bakma, daha beter olamadık. Midem bulanıyor kusuyorum sürekli üşüyorum ateşim var başım vücudum her yerim ağrıyo boğazım acıyo halsizim gribim enfeksiyon kapsışım. Neymiş? Gripmiş pehhh.

Kıymet bilmeyen patronlar

İş yerindeki en çok ve en önemli işi yapan, en sevilen hatta müşterilerin o yeri tercih etmesinin bir numara sebebi olan elemanı sırf evli olmasına rağmen kırıştırdığı ysma ile anlaşamadı diye kovan mı dersin, yoksa "eleman değil, kurum getiriyo müşteriyi yea" diyeni mi. Arkadaşım senin kurum dediğin eleman olmadan kurum olamaz ki. üstelik annenizi mesela bir huzurevine yatıracakken oradaki baştan alıcıların tahsil ve kalitelerine, bilgilerine mi bakarsınız yoksa binadaki taşlara mı? Kurum ne demek ya? Onlar sayesinde bir yerlere geliyorsunuz tek başınıza değil. Köpekleşmeyelim, kıymet bilelim.

Ha bu arada kendini savunursan da patrona bağırmaya meraklı varoş kompleksli olursun. Açtım bir yerde küçük kırtasiyemi, az kazanıyorum, mutluyum kardeşim. Aklıma bu,kadar geldi daha çok,vardır eminim. Xd hoşçakalın.

Bu arada şunu da ekleyeyim "çalışmasın o zaman yea" diyecekler için, hiç kimse böyle kişiliksizlerin yanında isteyerek çalışmaz kardeşim. Zorunluluktan belli ki. Şartlar... Allah kimseyi düşürmesin. Çalışalım. Daha iyi yerlere gelelim de bunlar gibi köpeklere muhtaç olmayalım. Sevgiler. <3


0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

 • Yazınızı çok güzel bir şekilde noktalamışsınız. Şu an üniversitede okuyorum çünkü ileride kimseye ve hele de böyle insanlara muhtaç olmak istemiyorum

  1|0
  0|0

En İyi Kız Görüşü

 • Çok iyi yazmışsın :)

  1|0
  0|0

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 1

 • Emegine saglik

  1|0
  0|0

Kızlar Ne Diyor 1

 • 👍 doğru

  0|0
  0|0
Yükleniyor...