Enteresan İsimli Arkadaşlarımızın Yaşadığı Mutlu Edici 5 Durum

Değişik isme sahip olan genellikle bundan pek hoşnut olmazlar. Fakat unutmasınlar farklı olmak her zaman, her yerde kişiyi 1-0 önde başlatacaktır.

Bu bencemde farklı isime sahip arkadaşlarımızın yaşadığı mutluluk verici olaylardan bahsedeceğim. İyi okumalar. :)

1) Ne değişik ne güzel ismin var senin öyleEnteresan İsimli Arkadaşlarımızın Yaşadığı Mutlu Edici 5 Durum

En klasik ve en çok kullanılan mutluluk cümlesi budur herhalde. Size böyle bir şey söyleyen kişi genellikle karşısında mahcup bir şekilde görünüp alttan alttan "Tabii ki öyle ben özelim" diyen birilerini karşısında bulabilir. :)

2) Samimiyetinizin olmadığı insanlar tarafından bile hatırlanılır

Tanışma faslında çoğu zaman birden fazla tekrarlanan isim kişiler tarafından unutulma oranını azaltmaktadır. Ah kötü olduğu zamanlar da vardır tabii bu durumun. Kim hatırlamadığı biri tarafından hatırlanma durumuna düşmek ister ki? "Hee hee tanıdım" kaçamağına başvurmak kurtuluş yollarından biridir.

3) Farklı, gizemli ve egzotik bir karaktere sahip olduğunuz düşünülür

Sahip olunan ismin gerçekten de karaktere etki ettiğine inanan biri olarak, hem kişiliğinizin hem de isminizi duyan insanların egzantrik bir hâl alacağından emin olabiliriz. Bu kötü bir şey mi? Tabii ki de hayır. Tam tersi mutlu edecek ve göğüs kabartacak bir olay.

4) Kuru kuru "Memnun oldum" ile geçiştirilemeyecek tanışmalar

İlginç isminizin getirdiği başka bir özellikse tanışmalarda "Anlamı nedir? Kim koydu? Bir hikayesi var mı?" gibi soruların sorulması. Adınızı duyar duymaz şaşkın yüz oluşan biri varsa karşınızda, gbtnizi çıkarmak kolaylık sağlayacaktır.

5) Adaş (Kaderdaş) ile tanışma mutluluğu

Hani olmaz da olursa bunun da mutluluğu paha biçilemez. Düşünsenize Türkiye'de 100 kişide bulunan bir isminiz var ve karşında adaşın... Kaldı 98. Mercedes'in özel yapım arabaları gibi Maaşallah.

Okuduğunuz için teşekkür ederim. :)


0|0
12
fanuskafa KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

  • Ellerinize sağlık...

    0|1
    0|0
  • emeğine sağlık güzel...

    0|1
    0|0
Yükleniyor...