Beni Siz Delirttiniz ! (Tehlike Arz Edebilir Dikkat)

Sevgili günlük, bugün çıldırışımın birkaç günü... Aslında ne zaman başladı ben de tam bilmiyorum. Belki de doğduğumda annem beni deli doğurdu, ama yok ya her çocuk potansiyel bir şizofrendir nasıl olsa.

Deli doğmadıysam, sonradan mı deli olmuştum? Bu durumda sonradan deli değilsem ve deli doğmuşluğumu da inkar ediyorsam deliliğimin başlangıç noktası ne zamandı ki? Rahatsızlık duygusu beni delirtti belki de, her şeyden önce her şeyden rahatsız oluyordum. Evet sizden çok rahatsız oldum, çok antipatik geldiniz bana, sanki buraya ait değil gibiydim. Huzurlu olmak, sevmek ve sevilmek istiyordum.

Mutlu olmak fakat bunların gerçek olmadığı gerçeği karşıma saklandı. Benliğimi de kaybetmiştim ne yazık ki, sen, ben, biz, siz, onlar gibi niteleyici sözcükler de çok daha niteliksiz geliyordu bana. Anlamsız bakarken derin anlamlar çıkarıyordum, bunaltı içindeydim, tam karın boşluğumda bir patlayış ve sonrasında gelen daralma duygusu vardı, canım sigara istiyor gibiydi ama iç iç tatmin etmiyordu. Sonra alkole başladım, baktım o da tatmin etmiyor bunun ucunu kesmek lazımdı çünkü bu tatminsizlik daha da ileri boyutlara çıkıyordu ve keş olmak istemiyordum, Yanlış anlamayın keşleri sevmediğimden değil, benlik değildi yani…

Ben de bu rahatsızlığın sebebini anladım, belki de anladığımı sandım bu da beni delirtti. Aynada kendisine gülen, sonra ağlayan ve dil çıkardığını saklamaya çalışmayan birisine dahi mi diyecektiniz ki? Yalnızlık tercihi tuhaflaştırdı, fazla düşünmek donuklaştırdı, bütün bu çelişkili durumlar fenalaştırdı... Sonra da yetmezmiş gibi bir karış toprağı birbirine kattınız ve hiç yılmadan usanmadan devam ettiniz?

Niyeydi ki ya, anlayamadım gitti, alıp vermediğiniz neydi? Yediniz, içtiniz öldürdünüz, sevdiniz, körü körüne bağlandınız, boş boş konuştunuz, bazen dolu dolu konuştunuz bazen de boşala boşala konuştunuz...Beni Siz Delirttiniz ! (Tehlike Arz Edebilir Dikkat)

Sıkıntınız neydi peki, sorununuz neydi lan neydi? Delirtti işte bu beni, ne istiyordunuz, amacınız neydi? Neden? Neden? Neden? …

Sevişmek istediniz, hayvansal bütün fonksiyonları kamufle etmek istediniz, daha çok para istediniz, daha iyi bir adam daha iyi bir kadın istediniz iyi, hep daha güzeli. Çok para kazanabileceğiniz bir iş, daha büyük bir ev, daha konforlu bir araba istediniz, daha çok kanal istediniz, daha çok istediniz sonra durmadan istediniz?

Ama niyeydi bu? Yahu niye istediniz, ne anlamı vardı, daha iyi mi yapıyordu bu, daha mı komik ya da daha mı zeki oluyordunuz, daha arzulanan birisi? Peki ya neden komik ya da akıllı olmak istediniz? Gülüş, gülüm gülüm büm büm gülüm. Büm büğğüü büğüüüü büğüüüü.

Neden ruhani bir obezite içine girdiniz ki, yedini yediniz doymadınız ve hiç sı*madınız. Paranızı daha güzel şeylere harcasanız ne vardı, içki ve sigara gibi. Ortaya bir ürün yani dışkı çıkmıyorsa yediğiniz yemeğin tadını ne eyleyecektiniz?

Sevgili günlük sana da aşkolsun! Hiç konuşmuyorsun, gerçi sanırım anlamışsın boş boş konuşmanın bir işe yaramadığınız. Hımm evet evet, anlamışsın be, zamanında çok konuşmuşsun sonra susman gereken yeri bilmişsin seni seni.

Deli yerine dahi olmak isterdim ama dahilik daha zor sanki, dahilik kontrollü bir delilik ama ben mantıken kendimi kontrol altına almıyorum yahu, deli olmasak belki intihar ederdik. Çünkü hayat sizlerle güzel değil.

‘’Evet evet beni siz delirttiniz, hiç kuşkum yok bundan ben bir deliyim ama beni siz delirttiniz’’ –Cem Karaca0|1
02

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 0

Kendi cinsiyetinde ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

  • Bu ne la böyle? Şu dışarıdan bakıldığında derin görünen, ama etraflıca üzerine düşününce sığ olan yazılara da uyuz oluyorum.

    0|0
    0|0
  • Eline sağlık güzel

    0|0
    0|0
Yükleniyor...