Vladimir Puding'ten Herkese Selamlar

Merhaba arkadaşlar! :) "Deneme bir iki... Vladimirpuding konuşuyor!" Uzun, upuzun bir aradan sonra tekrar karşınızdayım. Açıkçası özlemişim. Epey bir süredir bırakın burada yazı kaleme almaya, siteye bir kez olsun giriş yapmaya bile zamanım olmamıştı. Bu yüzden gelen mesaj kutumda birikmiş olan şu dünyalar tatlısı mesajlar için çok teşekkür ediyorum. Ayrıca uçağı düşürülen ben değilim. Ama pudingimi dökerseniz vahşileşebilirim!

Vladimir Puding'ten herkese selamlar

Ben de sizleri çok özledim inanın. Ama usta Şener Şen'in de filminde bahsettiği üzere "bir gün 24 saat" ve bir yazar olarak günde en az 10 saat çalıştığım için burada geçen yaz kendime verdiğim tatil sürecindeki o alışageldik sıklıkta yazı kaleme alamayacağımı zaten defalarca belirtmiştim. Zira bizim Kızlar Soruyor biraz ay çekirdeği tadındadır. Bir soru okursunuz, sonra bir soru daha... Bir yorum yazarsınız. Aklınıza bir şey gelir, bir soru sorarsınız. Sonra bir soru daha okursunuz, sonra sorunuza gelen cevabın bildirimini görürsünüz... Onu tıklar okursunuz, cevaplarsınız, başka bir soruya girersiniz... Tam her şey halloldu, çevrimdışı olayım deyip ana sayfaya gelirsiniz ki sorunuza bir cevap daha geldiğini fark edersiniz. Ve bu kısır döngü 5-6 saat boyunca da devam eder. Aynen bu paragrafın başında da dediğim gibi... Bizim Kızlar Soruyor'da durum biraz ay çekirdeği hesabı. :))

Şimdi kış tatilinde sayılırım. Bu yüzden havada puding kokusu hissederseniz şaşırmayın! :) Bu da biraz "ben geldim" yazısı tadında zaten. Ayrıca hepinize mutlu seneler. 2015 yılı bir çok açıdan çılgın bir yıl oldu. Seçimler, kavgalar, savaşlar vs. Buna karşın bir kaç güzel olay da oldu. Prof.Dr.Aziz Sancar hocamızın Nobel ödülü kazanması, Arda Turan'ın dünya devi Barcelona'ya transfer olması gibi. Umuyorum 2016'da güzel şeyler kötü şeylerden çok daha fazla olur! :)

Geçen sene birlikte çok güzel anılar da paylaştık. Yazılarımda eğlenmeniz beni de sevindirdi. Bazen Fettah Can şarkılarını söylemeyi öğrendik, bazen Serdar Ortaç şarkısı yazmayı... Bazen Türkiye Puding Partisi'yle seçimlere katıldık, bazense Eurovision'a farklı adaylar gönderdik. Birlikte çok güldük, çok güzel dostluklar kurduk.

Henüz okumayanlar ve nostalji yapmak isteyenler varsa buyursunlar eğlenmek için:
https://www.kizlarsoruyor.com/uye/vladimirpuding/benceler

Dediğim gibi, bu biraz da "ben geldim millet!" yazısı. Puding tadında paylaşımlarım sürecektir. Bu yüzden bu akşamdan itibaren yeniden takipte kalın. :) Bu arada sizde ne var ne yok?.. Evlenen, barklanan, ayrılan, barışan, işe giren, işten atılan, işten attıran... Söyleyin bakalım haberler neler?

Görüşmek üzere. Seviyorum sizi!


0|0
72
vladimirpuding KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Kız Görüşü

 • Canım yazar abim özlettin kendini buraya senin yazılar tat veriyodu uzun bir ara vermiştim bende hemen puding kokusuna koştum umarım bu sende senin neşe dolu deli dolu yazıları okuyup güleriz

  0|1
  0|0

En İyi Erkek Görüşü

 • Hoş geldiniz derdim ama bura pek gelinecek bir yer değil bence :) (Bu da benim bencem)
  Plajus hanzus bencesini hatırlıyorum... ismi bu değildi galiba...)))

  0|1
  0|0
  • :)) Plajlardaki Türk Erkeklerini Tanıyalım'dı galiba. Ben de emin değilim çok eski bir yazıydı. Hoş buldum yine de. :)

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...