5 Adımda Parti Organizasyonu

1. Plan Şart!

Evet, bir parti düzenlemek istiyorsak mutlaka önceden bir plan hazırlamalıyız ki kim ne yapacak, ne getirecek, ortam nasıl düzenlenecek belirlensin. Plansız, düzensiz hiçbir şey olmaz. İş bölümü yapmaktan da korkmayın.5 Adımda Parti Organizasyonu

2. Süslemeleri unutmayın.

Bir ortam için ne kadar hazırlanılmış olursa olsun süssüz hiçbir çekiciliği olmaz. Etrafa serpiştirilmiş birkaç balon ve süs eşyaları ortamı daha eğlenceli ve albenili gösterir.

3. Yiyecek ve içecek olursa iyi olur.

Arkadaşlarınız ile kendi aranızda yapmayı düşündü iseniz her biriniz bir şeyler yapıp getirsin. Self servis tarzında olması da işinizi kolaylaştırmış olur. Bunun yanında bir mekan ayarlayıp ordan da temin edebilirsiniz tabi. Ama mekan olmayacak ise plastik tabak, çatal, bardak ve peçeteleri unutmayın.

4.Grup oyunlarını tercih edin.

Partiyi sadece "ye, iç,konuş" şeklinde görmeyenler için grup oyunları için bir oda ayarlamalarını öneririm. Karaoke,tabu ve mumyalama gibi oyunlar olması katılımcıların çok hoşuna gidiyor. Tabi sizinde :) Uygulanırken o kadar eğlenceli oluyor ki şaşırırsınız. Ancak karaoke varken kimse mumyalamayı tercih etmiyor bunu da bilin yani.

5. Canlı Müzik

Çevrenizde illaki bir müzik aleti çalan vardır. Ondan rica etmeniz yeterli bence ayarlamak için. Ama ortam büyük ve duyulmuyor ise enstrümanın sesi uygun düzenlemeleri önceden yapmanızda fayda var. Yoksa katılımcıların dikkati dağılıp kendi aralarında muhabbet işine girebilir. Bu da çok saygısızca bence.

Umarım organizasyonunuz çok güzel olur. Okuduğunuz için teşekkürler.


0|0
11
yarenbirsen KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

  • emeğine sağlık.

    0|0
    0|0
Yükleniyor... ;