Dünya'nın En Korkunç Şempanze Saldırısı

İşte o şempanze adı Travis:

Dünya'nın En Korkunç Şempanze Saldırısı

Şimdi geçelim o vahşi olaya.

Stamford Conneticut'ta yaşayan ve zorlu hayatta dul bir anne olan Charla Nash, Sandra isimli bir kadına ait bir firmada sevk memuru olarak işe başlamıştı.

Zamanla bu iki kadın çok iyi arkadaş oldular. Arkadaşlıkları sırasında Charla Sandra'nın evde beslediği şempanzesiyle tanıştı.

Şempanze arasıra hiç beklenmedik şekilde öfkeli hareketler sergileyip, sahibinin tüm uğraşlarına rağmen yoldan geçen yayalara saldırsa da, toplum için hiçbir zaman bir tehlike unsuru olarak görülmedi.

Ancak Charla'nın hayatı 16 Şubat 2009'da Sandra'nın onu eve şempanzeyi sakinleştirmesi için çağırmasıyla bir felakete dönüştü.

Şempanze vahşi bir şekilde Charla'ya saldırıp yüzünü güçlü elleriyle ayırmaya başlamıştı. Sandra arkadaşını korumak için panikle şempanzeye kürekle vurmuş ve bir kasap bıçağını şempanzeye saplamıştı. Fakat sahibinin kendisine zarar verdiğini görmek, şempanzenin daha fazla öfkelenip Charla'yı daha güçlü ısırmasına sebep oldu.

İşte olay esnasında dehşete kapılan Sandra'nın polisle olan telefon görüşmesi;

Sandra defalarca kez şempanzenin arkadaşının yüzünü yırttığını ve onu yediğini söylüyordu.

Ekipler olay yerine vardığında şempanzeyi vurarak öldürseler de Charla'nın yüzündeki yaraları korkunçtu. Şempanze, Charla kendisini savunurken güçlü kollarıyla Charla'nın kafa derisinden tutam tutam saç koparmış, kulaklarını ayırmış, burnunu çekmiş, gözlerini oyarak kör etmiş ve daha sonra ise elindeki tüm parmakları sökerek, elini kullanma yetisini kaybetmesine sebep olmuştur.

Zavallı kadın saldırıdan beri yüzüyle ilgili çeşitli estetik ameliyatlar geçirmiye devam etmekte. Fakat hayat onun için hiçbir zaman eskisi gibi olmayacak.

Bu hikaye değildir. Tamamen gerçek bir olaydır.

Okuduğunuz için teşekkürler...


0|0
21

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 2

 • Of çok kötü ya :(

  0|1
  0|0
 • Off ya demek böyle olaylar sadece filmlerde olmuyormuş. Yazık kadıncağıza ya ölse daha iyiymiş. Hayat şimdi ona zehir gibidir.

  1|1
  0|0
  • aynen onun psikolojisi şimdi nasıldır. Allah kimsenin başına böyle bişi vermesin.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor... ;