TPP (Türkiye Puding Partisi) Seçimlere Girerse

Merhaba arkadaşlar!
Bir başka Vladimir Puding bence'siyle hepinize merhabalar. Öncelikle sizlerin ve değerli ailelerinizin Kurban Bayramlarını en içten dileklerimle kutluyorum. Ülkemin dört bir yanındaki kardeşlerimi sevgiyle selamlıyorum. Artvin'e... Edirne'ye... Adana'ya... Samsun'a... Şanlıurfa'ya... Yurdumun dört bir yanına, yavru vatan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne, kardeş Azerbaycan'a, uzak diyarlardaki kanımız, canımız olan kardeşlerimize sonsuz sevgilerimi gönderiyor, her birini sevgiyle kucaklıyorum.

Evet... Tahmin edebileceğiniz üzere bu giriş tek bir yere bağlanabilir. Hep birlikte yaklaşan seçimlerde muhteşem bir listeyle aday olacak olan Türkiye Puding Partisi TPP'yi tanıyacağız bugün.

TPP (Türkiye Puding Partisi) Seçimlere Girerse

Siyasetle aranız nasıl bilmiyorum. Ama ben şahsen senelerden beri kafamızı ütüleyen bütün bu politikacılardan fazlasıyla sıkıldım. AKP'den sıkıldım. CHP'den sıkıldım. MHP'den sıkıldım. İşçi Partisi'nden, HDP'den, kısacası hepsinden sıkıldım. Bazı kodaman iş adamları ve akademisyenler sırıtık sırıtık posterler bastırıp ilanlar verip takım elbiseler giyiyorlar ve kasap ağabeylerin dükkanlarına ziyaretler yapıp bin takla atıp seçildikten sonra da keyifle koltuklara kurularak "Oooh, tamam gari" diyorlar.

(Makamda telefonun zil sesi)
"Söyle kızım."
"Efendim Kasaplar Birliği'nden size bir dilekçe getirildi."
"Öf... Meşgulüm şu an. İlettim kendisine falan de geç gitsin."
"Emredersiniz efendim."

Artık bu düzen bozulacak. Çünkü bunlar benim gözümde bir hiç anlıyor musunuz? Bir hiç... Benim gözümde pul kadar bile değerleri yok. Ben, ömründe bir pudingi bile incitmemiş olan ben, Vladimir Puding, hiç düşünmeden çekip indireceğim bunları koltuklarından. İndireceğim ve dönüp arkama bakmayacağım bile. Peki kimlerle mi?..


1- HAYKO CEPKİN - İstanbul 1.Bölge Adayı

Gelecek kaygısı yaşayan gençler! Atanamayan gencecik öğretmenler! Eğitim sistemindeki eksikliklerden, yasaklardan, kaale alınmamaktan bıkan gençler! Artık Hayko Cepkin mecliste sizin sesiniz olacak. Tahmin edebileceğiniz üzere sizden gelen bütün sorunlar o kürsüye Hayko Cepkin tarafından taşınacaktır. Korkusuz adayımızın susturulamayacağını garanti ediyoruz. Bu adamı kürsüde susturamayacaklar!


2- CEM YILMAZ - İstanbul 1.Bölge Adayı

"Kim nerde?.. Hangimiz kimdeyiz ki?.." Usta komedyen Cem Yılmaz'ın kürsüde olmasına şaşırmayın. Hele bu adamın olduğu bir mecliste o eski kavgaların sıkıcılığını hiç beklemeyin. Saçmalayan vekiller artık kapak merasimine tutulacaklar. Koyulacak lafların hesabını varın siz hesap edin. Saçmasapan gündemler kendisi tarafından bizzat not edilecek ve kürsüde tam anlamıyla kıyamet kopacak. Susturun susturabilirseniz! :))

(Seks kasedi çıkan bir vekilin ardından)
"Az evvel sayın vekil kürsüde vergi konusunda kendini kurtaracak indirimlere değindi. Halbuki aslen ben kendisini "kaldırım" uzmanı olarak hatırlıyorum."
(Sıralardan öfkeli uğultular. Cem Yılmaz devam etmeye çalışıyor)
"Şimdi "kaldıramadınız" bakıyorum... "Zengin kalkışı" yaptıysam özür dilerim."

3- SEYFİ DURSUNOĞLU - İzmir 1.Bölge Adayı


İşte meclisin altını üstüne getirecek olan olay adam! İzmir 1.Bölge adayı Seyfi Dursunoğlu! Hiçbir rakip milletvekili hayatında böyle bir zulüm görmeyecek. Ömründe yemediği lafları Seyfi Dursunoğlu'ndan çatır çatır yiyecek. Çünkü onun limiti yok!

(Ekonomi Bakanı'na)
"Tu Allah senin cezanı versin... Neymiş cari açıkmış! Cari açık senin kel kafanda başlamış."
(Uğultular. Dursunoğlu aynı partinin kadın vekiline bakıyor.)
"Sus! Otur yerine tipsiz karı. Sana ne oluyor? Yoluk tavuk."


4- İLBER ORTAYLI - İzmir 1.Bölge Adayı


Cahillerin korkulu rüyası İlber Hoca! Bilgi dağarcığı meclis ortalamasının 250 kat üzerinde olduğu için böyle bir seviyeye ayak uydurmakta epey güçlük çekecek. Ama İlber Hoca cahillere "Cahilsin sen, kör cahil olma" felsefesiyle yaklaşarak topluma kazandıracak.

(Milli Eğitim Bakanı'na)
"Adam daha Sanskritçe bile bilmiyor, gelmiş bana eğitimde yaptığı sözde reformlardan bahsediyor. Sen bu çocuklara seçmeli Çukçice, seçmeli Kumukça dersleri verdin mi ki onlardan gelecekte İnguşça konuşmalarını bekliyorsun?.. Herifin kendisi kör cahil... Tarihteki vahim bir olay buna benzer. Milattan önce 247'de bugünün Güney Afrika'sına denk gelen topraklarda Çunguçya diye bir krallık vardı. Çunguç kral Qunte kabiledeki gençlerin eğitimine önem vermediği için indirilmişti. Eğitim böylesine önemlidir işte. Siz hobi olarak yine cahil olun. Olmayın demiyorum... Ama Allah sizi inandırsın, şu çatı altında bile hala İsveççe bilmeyenler var! İsimlerini vermeyeceğim korkmasınlar."


5- BÜLENT ERSOY - Ankara 1.Bölge Adayı


Ortalık fena karışacak! Zira Türkiye Büyük Millet Meclisi kürsüsü bir divaya da ev sahipliği yapacak. Türkiye Puding Partisi'nin en güçlü liste adaylarından birisi. Kısır döngüdeki konuşmalara fazlasıyla duyarlı - ki zaten bizim de değiştirmeyi istediğimiz şey bu saçma döngü. Üslubu çok sert ve eğer konuşmaları uğultularla bölünürse, sataşmalar vs. olursa o sataşanın vay haline!

(Süresi başlıyor. Gayet sakin)
"Pek kıymetli... Sayın vekiller... Pek muhterem meclis başkanının huzurunda zat-ı alilerinizi sevgiyle saygıyla selamlıyorum lütfen kabul buyursunlar efenim... (sıralardan alkışlar) Iıııh... Şimdi... Geçen hafta... Bir... Olay vuku bulmuştu. Rakip partiden bir hanımefendi... (parmakla gösteriyor hafif gergin) Evet sen... (Sonra biraz gergin bir sessizlik ve devam). Pek vahim bir adâvete sebebiyet vermişlerdi. Biz genel başkanımız sayın Vladimir Puding Beyefendi ile istişarelerde bulunduk ve bu hanımefendiyi sayın meclis başkanına rapor etme kararı aldık."
(Kadının partisinden uğultular. Diva hafiiif hafif vites yükseltiyor.)
"Sen... Evet evet sen, kel. O parmağını indir o kelaynak kafanı kırarım senin sesini yükseltme. Varsa bir kabızlığın gelirsin yanıma söylersin. (Diva iyice deliriyor ve yüksek oktavdan giriyor) Sen mi susturacaksın beni?! Kızım... Kızım beni dinle. Boş boş gürültü yapma. Süremi çalamazsın. Senin o paspas kafanı ikiye bölerim kes sesini bodur! (En yüksek oktavdan) Sesini KESECEKKKSİN!"
(Salonda tam sessizlik. Diva yüzünü buruşturuyor)
"İşte her yerde çıkar böyle dangalaklar... (Yine sinirli) Allah bana sabır versin!... Yani hakikaten Allah bana sabır versin diyorum!.."


6- AHMET ÇAKAR - Ankara 1.Bölge Adayı

Meclisteki samimiyetsizliğin çözümlerinden birisi de adayımız Ahmet Çakar. Gençlik ve Spor Bakanlığı'na da adayımız olan Ahmet hoca spordaki bütün yanlışları çözecek. Müthiş üslubunu tartışmaya zaten gerek bile yok.

(Rakip sıraları işaret ederek. Sessizce)
"Siz... Kamboçya kasımpatısını bilir misiniz?.. Çok renklidir... İnsana mutluluk verir. Ama içinde çok güçlü bir zehir taşır. Kokladığınız anda ölürsünüz..."
(Ses yükselterek)
"Tıraştır yani tıraaaaş!.. Sizin gibi. Alayınız sıvacısınız! Bir numaralı sıvacı Ertem derdim, ama sizin gibi "mala" sıvacı demek bile iltifat! Böyle mala vurulmaz bile!"

Seçim vaatlerimiz tamamen gerçekçi arkadaşlar. Ne bugüne kadar başa gelmiş olanların boş vaatleri, ne de gelemeyenlerin uçuk vaatleri. Tamamen milli sermayemizin doğru yerlere harcanmasıyla elde edilecek bir mutluluk tablosu. Asgari ücret yükselecek, taşeronluk bitecek, her ilde lise ve üniversite öğrencilerinin senatoları kurulacak ve gençliğin sorunları direkt TPP yönetimine iletilecek. Puding bedava olacak. Kızlar Soruyor'dan gelen bir başkan olarak geldiğimiz yeri unutmayacağız elbette. Bütün üyelere iPhone 6S gold, isteyenlere de Samsung Edge S6 dağıtılacak. Nasılım sorularında bacaklarını sergileyenlerle başa çıkmak için Sosis Bakanlığı kurulacak. Herkes moderatör, admin, guru, master, editör olacak. (Hoş, herkes editör olmaya başladı zaten).

Meydanlara indik! Genç halkın müthiş desteğini de görünce medyada geniş yankı bulduk. Bunca senedir birbirlerine kıl olan partilerin televizyon kuruluşları onların rakipleri dahil bütün hepsinin canlarına okuyacağımıza inanmış olacaklar ki, hepsi de bize destek veren yayınlar yaptılar. Aklın yolu bir!

Tek başına iktidar olmak için yola çıkan Türkiye Puding Partisi'nin gördüğü destek diğer liderleri öylesine korkuttu ki şimdiden koalisyon için yanaşmaya başladılar. Ancak kimseye yüz vermiyoruz! Biz zaten AKP'den, CHP'den, MHP'den ve diğer hepsinden sıkıldığımız için geldik. Hayko'yu kürsüden indirip Hüseyin Çelik'i mi çıkaralım?.. Peh! Yine de şöyle yüz vermiş gibi zordan poz verelim bari.

Evet arkadaşlar! Bugün hep birlikte Türkiye Puding Partisi'nin adaylığını açıklamasını okuduk. Yakında gerçekleşecek olan seçimlerde sizleri de TPP'ye destek vermeye bekliyoruz. Bu sıkıcı adamların hepsini indirmenin tek yolu TPP. Partide görev almak isteyen arkadaşlar hemen ulaşabilirler. "Türkiye Puding Partisi Gençlik Kolları", lise kollarımız "PudingLis", destek derneğimiz "Pud-Der" ve "Pudingiye Kadın Kolları" hepinize de her zaman açıktır. :))

Evet!.. Kızlar Soruyor'un en sıradışı editörü olan Vladimir Puding'in yazıları için her zaman takipte kalın. Henüz eski yazılarımı okumadıysanız onlara da şöyle bir göz atmanızı öneririm. Hepinize güzel bir gün olsun. Görüşmek üzere! :)


0|0
125
vladimirpuding KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

 • İzmir yine Chp'nin kalesi gibi olmuş adaylardan dolayı. İzmir'e yakışır tercihlerden dolayı teşekkür ederiz. Bu sene bir ilk yapıp oyumu TPP'ye vereceğim :))

  0|1
  0|0

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 11

 • Diğer yazılarınız gibi buda harikaydı... :)
  Beğenerek ve büyük bir keyifle okudum, emeğinize sağlık... :)

  0|1
  0|0
 • Ilk defa bir bencenizi okudum cok ta eglenceli ve basarili buldum☺☺☺😅 gunumuzun turkiyesine farkli bir bakis acisiyla yaklasmissiniz cok hos olmus guldurdu☺☺ bende tppkadin kollarindayim artik💪💪✌

  0|1
  0|0
  • Teşekkür ederim :))) Kadın kollarına aldık seni o zaman! Rozetini takmayı unutma. Diğer bütün yazılarıma da beklerim :)) Fettah Can'lı ve Serdar Ortaç'lı olanlar ilk aklıma gelenler :D

  • Hepsini Göster
  • Hahahah fazla yazı var ama. Sana özel PudingCard çıkartıyorum, sınırsız puding var yazılar bitene kadar :))

  • Tesekkur ediyorum hergun 3 tane okurum☺☺😅😅

 • Tam da ihtiyacımız olan parti ! Adaylar hep bizden biri ve ayrıca orada divayı görünce içim bir ayrı ısındı, tabi yeni adaylarda önermiyor değilim. Müge Anlı, Fatih Ürek, Seda Sayan da bence dahil olmalı partiye :D :D
  En sevdiğim yazın şu an bu :) Çok güzel yazmışsın :D

  0|1
  0|0
  • Bakan kabinesini açıklayabilirim bir kaç güne :)))) Yeni üyelere her zaman açığız :D Teşekkür ederim. Seni de gençlik kollarında görmek istiyorum

  • Bana da bir bakanlık ayarlayacaksan şimdi gençlik kollarına katılabilirim :D

  • Başkana ileteyim :)))

 • https://www.kralcaps.com/media/created/z3o8so.jpg

  ❤️❤️❤️❤️💋💋💋💋

  0|1
  1|0
 • Benceleriniz kalbimize elektroşok verip yeniden hayata döndürüyor , çok beğeniyorum 😊😊

  1|1
  0|0
 • Ayy harika ne komikli çocuksun sen öyle

  1|1
  0|0
 • Ks' den bir oy dahi tpp'ye gelmezse vur emrine hazırız pudingg 😄
  Emeğine sağlık ha-ri-ka

  0|1
  0|0
 • Çok güzel olmuş. 😃

  0|1
  0|0
 • https://www.kralcaps.com/media/created/0ss7kq.jpg
  ama Ankara şeysilerini sevmedim ben :o

  0|0
  0|0
 • çok komik olmuş eline sağlık gördüğüm en komik benceydi

  0|1
  0|0
 • Oyumu TTP ye veriyorum :D

  0|0
  0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...