Kendi Topuğuna Sıkarak Karşı Cinse Yaranmaya Çalışmak

Kendi topuğuna sıkarak karşı cinse yaranmaya çalışmak

Merhaba..

Arkadaş sitemiz resmen genç Abdurrahman Dilipak'lardan, Sebahattin Ali'lerden geçilmiyor. Yok kadın şöyle olacakmış, yok böyle olacakmış, duyguymuş, tasavvufmuş, okmuş - püsürmüş..

Sanırsınız adamların hepsi bu konularda adeta birer master, birer zen. Testosteronlarını şırıngayla aldırmışlar, Tibet de Budist tapınağından yazıyorlar sanki.

Demek ki bu aralar bu prim yapıyor KS'de..

Kadın cennetin sürgünüdür.
Yani Cennet'in gerçek yerlisi.
Fakat kovulmuştur işte Cennet'den.

Kadın - erkek ilişkilerinde bunu unutursanız, burnunuzun .oktan çıkmayacağını ve sürekli tökezleyeceğinizi garanti ediyorum..

Türlü türlü kokuşmuş toplumsal tabularla, kulaktan dolma ahlaki öğretilerle betimliyorsunuz; kadını köşeye sıkıştırıp adam ettiğinizi sanıyorsunuz ya hani o mercimek tanesi kadar beyninizle; ah be..

Siz orada ahkam keserken, köprünün altından ne sular akıyor; haberiniz yok be oğlum..

Ulan var ya, (na bak 30 yaşındayım) bir kadın, kendisini ''namuslu, hanım hanımcık, ahlaklı, ev kadını, evlenilecek kadın vs.'' gibi öznelerle betimliyorsa, muhtemelen ardında çok tehlikeli işler vardır. Eğer ortalama bir zekaya sahipseniz muhtemelen başınıza iş aldınız. Ha yok, malın ve salağın önde gideniyseniz tebrikler, şimdilik o naif salaklığınız yüzünden çok mutlu olacaksınız. ''Şimdilik'' ama..

Ha peki, gerçekten Allah'ın insani melekelerden bol kepçe dağıttığı insan gibi insan olan kadınlar yok mudur? Tabii ki vardır. Fakat onları da siz beğenmezsiniz; kadın yerine bile koymazsınız. Seksi falan da değillerdir, yatakta Kızılay'da kan verir gibi yatarlar. Sadece güzel öpüşürler, o da sizi kesmez..

'Haşarı ve seksi bir kadın mı olmalı, yoksa anaç, sadakatli ve hüzünlü mü? Ben, sırf sizi sevdiğimden ikinci şıkkı tercih ettim Bay Pierre. Fakat, üzgünüm ki bundan sonra haşarı, sadakatsiz ve seksi bir kadına ihtiyacınız olacak.

Bir kadından, sizinle ''birlikte'' gerekirse seve seve günah işleyebilme opsiyonu yerine, türlü türlü toplumsal baskının, leş adetlerin uzantısı olan samimiyetsizce şeyleri isterseniz, o da size onları verir. Siz de ''evinde oturan mis gibi karım var'' sanarsınız..

Peki hiç merak etmez misiniz; ilgili kadın içindeki taşıdığı yüzünü kimse gösterecek? Kiminle şehvetini tatmin edecek?

''Yaşamak günah işlemektir'' dedi Aziz Palamas..

Sözün özü; ''samimiyet'' mevzusunu göz ardı ettiğiniz ve kadını ''hanım hanımcık'' saçmalığına sığrdırmaya çalıştığınız müddetçe, sizin kestaneyi hep başkaları çizecek. Bu ya bir bakış ile olacak; belki de bir gülüş ile. Belki de sırılsıklam bir seks ile..

Siz isterseniz eve kilitleyin; gerekirse bacadan girecekler..


0|0
70

En İyi Kız Görüşü

 • Hep derim "Ben müthişim, hatalarımda bile bir bildiğim vardır!.." diyenlerden ardına bakmadan kaçmalı. Ama "Ben insansam, içimde hem iyi var hem de kötü" diyenin samimiliğine ise beyin tebessüm etmeli.

  Bu, kötülüğü yüceltmek de değil, iyiliği yermek de.

  0|1
  0|0

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 6

 • Her kalemi alan yazıyor ve kendini aydın ve bilgili sanıyor... Edebi diliniz vasat, 'bok, salak, mal'gibi ifadeler ne kadar çirkin, hiç bir şekilde bir bence bu şekilde yazılmamalı. İnsanların dini ya da toplumsal geleneksel değerlerine duyduğunuz saygı zaten 'bence'nizden yansıyor :)
  Daha dün bir bayan ile münakaşamda 'bakire olup her haltı yiyen kızlar var demesinden dolayı'ona rahatsızlığımı belli ettim, gayet çirkince beni bel altı karaladı..
  'bir kadın, kendisini ''namuslu, hanım hanımcık, ahlaklı, ev kadını, evlenilecek kadın vs.'' gibi öznelerle betimliyorsa, muhtemelen ardında çok tehlikeli işler vardır.'Bu cümlenizden de anlıyoruz ki böyle 'benceler'çok ve amaç çiftlerin güvenini birbirine yitirmesi ve ahlak anlayışının sonda koyduğunuz cümle ile yerlerde gezinmesi..30 yaşındaki bir beyfendiye bu kadar saygısız ve kirli bir ağızı hiç yakıştırmadım, ki siz bayanları düşünerek bence yapmışsınız okurken görüntü kirliliğine nasıl maruz kaldım :)

  0|0
  3|1
  • Öncelikle içten içe hayran olurken, bir yandan da ''beni de gör'' temalı cevabın için teşekkür ediyorum..

   İşin sihri burada zaten, değil mi?

   Bu bence, o kadar düzgün bir bence olsaydı muhtemelen, en umursamaz halinle buraya sadece ''Teşekkürler :)'' yazıp, o güzel. ıçını döndükten sonra rahat rahat gidecektin.

   Fakat, sırf o leş kadın bilinçaltına çomağı sokmam yüzünden bu gün buraya gelip, bir ton yazmış ve kaale almışsın. Demek ki doğru yoldayım. Bu sefer de, karşında sana bedavadan methiyeler, iltifatlar düzen bir. avşak olmayıversin. Bu seferlik de egon değil, beynin şişsin yavrucum..

   Hoş, genel geçer kadın beyninin bazı kıvrımlarını da site ahalisine alenen ispiyonladığım için de, bel altı vuracak yer bulamayıp, sadece ''edep'' yüzünden bik bik ötmen de, kapasitenin azlığını gösteriyor.

   Son olarak; bu arap kafalı iğrenç topraklarda da saygı duyacağım herhangi bir şey yok. Hiç bir zaman da olmayacak.

   Şimdi kalk s.. git ve biraz Neyzen Tevfik, Ömer Hayyam falan oku..

  • Ha ha xper için yazdım beyfendi? Bu nasıl bir kadın düşkünlüğü kaale alma ölçütüm yazı uzunluğundan belli olacaksa daha uzun görüş yorumlarım var, kullandığınız kelimeyi sonsuz ölçütte size yolluyorum, erkekler egomu şişirmez insan gibi konuşur benimle, sizin egonuzun şişme ihtiyacı ve zavallı kıvranışınız çok belli, saydığınız isimlerden Ömer Hayyam adaleti savunur, yani insanlara eşit ve saygılı olmakla haksız yargılamamayı e tabi isimle hava atma kapasite durumu çok doğal böyle karekter ile insanı rezil eder :) Hoşçakalın sizi varoş kişiliğiniz ile başbaşa bırakıyorum.

 • Hah!
  Türlü kalip uydurup birilerini oraya sIkIstirmaya calisanlar okusun diyecegim ama ilgi cekmesi icin daha acik secik bir fotograf olmaliydi zannimca.

  0|1
  0|0
 • Teşekkür ederiz tüneli aydinlatan biri olmalıydı
  Yoksa bazi insanlar tünelin sonunun b. k çukuruna çıktığını goremeyecekti

  0|1
  0|0
 • Bekaret tabusuna da deyinmek gerekir aslında... Bunu isteyen erkeklerin çoğunda kendine güven yok.. bir kısmı ya onu hatırlarsa diyor diğer kısmıda bu aldatır diyor.. Halbuki bir bilse.. Bekaret ortadan gidince kaybedecek bir şeyi olmayacak..
  Kim sadık olur sorusuna ben acı çekmiş olgunlaşmış bir kadın derim... Aslında her kıs sadık olabilir ama mutlaka gösü daha iyilerine de kayar.. Yani bence öyle..
  Eğer 19 yaşımda bir kıs olarak yolda gördüğüm taş gibi esmer erkeklere bakma hakkım yoksa (Bunu derken bile yargılanıyorum sdfks) bununla kaşar diye anılıyorsam çarşaflı kadınları bile kesen eril kişilerle aynı havayı solumak istemiyorum.
  Sonra evlenince karım utanıyor derler ya neden?
  Bunu yapan bu ataerkil sistem.. Hepsine kafam girsin..
  Çook güsel ve anlamlı..-Bence-Bilinçlendiricide..
  Teşekkürler ellerinise sağlık

  0|0
  0|0
  • Ya zaten biliyoruz abi; sadakat dediğim şey kadın için başka, erkek için başka bir şey..

   Sadakat, kadın için bir araçtır sadece. Sadakatli olması gerekiyorsa, sadakatli olur, sorun yok..
   Ama sadakatini sonlandıracağı bir durum oluşursa da sonlandırır, acımaz..

   Fakat, erkek için bu böyle değil..
   Sadakat erkek için ruhani bir şeydir, vicdanla alakalı bir şeydir..

   Ulan var ya, şu mevzular aynı ''ıçın nereye dönersen arkadadır'' gibi bir şey oluyor, ne söylesek olduramıyoruz..

   ''Yalnızlık ömür boyu'' der susarım..

  • Hepsini Göster
  • Sevişmek sevmekten geliyor hani sizin kitabınızda, öyle diyelim..
   Ama işte erkekte bu mekanik bir şey ve aşağı yukarı her kadınla yapılabilinir..

   Bir erkek sizi aldattığı zaman, bunu diğer kadını seviyor diye yapmaz.
   Abaza kaldığı için yapar, sevgiyle aşkla alakası yoktur.

   O an o kadın olmasa, bir başka kadın olur. Hatta kadın bulamazsa, damacana olur, rulman olur; üzerinde ''delik'' taşıyan herhangi bir şey bile olabilir..

   Bir çift iri memeye, bir adet taş gibi yuvarlak bir popoya satıyor mu aşkı erkek, yoksa satmıyor mu?
   Mevzu budur işte; bu ikisi arasında seçim yapabilen adam aslolandır, ama çoğunuz anlayamaz..

   Bastırdığın bu nefs (-ya da abazanlık) belirli bir zaman adamı hasta ediyor, psikologluk oluyorsun; bir de böyle bir saçmalık var..

   O kadar garip şeylerle sınanıyoruz ki, bazen bu sınavı kabul etmiyorum l*n ben diyesim geliyor, ama çarpılırım diye korkuyorum..

   : )

  • İşin ironik kısmı da aldatmayan erkekler çekici gelmiyor kadın belasını arıyor
   aslında sınav çok zor kendimle mi mücadele edicem her an aldatabilicek olan çim biçme makinesi ile mi yoksa kendim gibi bir kadınla mı
   erkege aldatıyor diye kızınca aklma damacanayla aldatmadıgıda geliyor
   bu kadınlar bencil yahu kendilerine yapılsa başknt yakarlr
   muhtemeln ben sınvı geçemm olsun zaten cennette dedem falan vrdır sıkıcı olur dsfşls

 • bu yazıyı okuduktan sonra aydınlandığım hissine kapıldım :D

  0|1
  1|0
 • Emegine saglik

  0|0
  0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Kendi cinsiyetinde ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...