Dünyanın Görülesi Havuzları!

Herkese Selamlar..

Yeni bir benceyle karşınızdayım, hem de bu sıcaklarda size buz gibi gelecek, sizi serinletecek bir benceyle. Haydi herkes havuza ! :)

Dünyanın Görülesi Havuzları !

Çoğunuzun yaşadığı şehirde halka açık havuzlar vardır. Gitmişsinizdir de. Kimini beğendiniz, kiminden nefret geldi. Ya havuz küçük, Ya havuza gelen insanlarda biraz sorun var. (kızlaar; anladınız varsayıorum) Hatta farklı olması için Kaydıraklı havuzlar daha eğlencelidir.

Belki çocukluğunuzda gitmek isteyipte evde mahsur kaldığınız zamanlarınızda olmuştur. Yoksa hala gidemeyen var mı?

Yahu küveti doldur gir içine, ne havuzu.. -Baba

Dünyanın en harika havuzları

Şimdi aklınzda gelen düz dikdörtgen havuzları bir unutun. Sizleri Dünyanın en güzel yüzme havuzlarıyla başbaşa bırakıyorum.

Regent Phuket Cape Panwa

Tayland'ın en lüx otellerinden biri, geceliği çift kişilik odasına göre 550 TLden başlıyor.

Welk Resorts Sirena Del Mar

Meksikada kayalıklar üzerine inşa edilmiş ve havuzdan hem kayalıkları hemde deniz manzarasını seyredebilirsiniz. Geceliği çift kişilik odasına göre 660 TL'den başlıyor.

Belmond Hotel Caruso

İtalyanın yüksek dağlarında bulunan bu otelde havuzdan dağ manzarasını ve denizi engelsiz seyredebilirsiniz. Geceliği çift kişilik odasına göre 5.900 TL'den başlıyor.

Marina Bay Sands

Singapur'un merkezinde bulunan bu mimarı yapı 3 bina üzerine kurulmuş bir gemiyi andırıyor. Tüm şehri havuzda tepeden seyredebilirsiniz. Şehir içine yapılacak en iyi mimarilerden biri. Gecelik çift kişi konaklama odasına göre 945 TL'den başlıyor.

Hanging Gardens Ubud

Endonezya'nın ormanlık alanına kurulmuş bir tesis, yüksek oksijen ve ormanın sesiyle rahatlayabileceğiniz bir ortam. Gecelik çift kişi konaklama odasına göre 1.390 TL'den başlıyor.

Blue Lagoon Geothermal Resort

İzlanda'da bulunan bu termal havuz hem sağlık açısından hemde soğuk bir iklim olan bu ülkede çekici bir doğal güzelliğe sahip. Gecelik çift kişi konaklama odasına göre 540 TL'den başlıyor.

Katikies Hotel

Yunanistanın kayalıklar üzerine kurulmuş taş mağara mimarisiyle hem odanıza özel havuzunuz hemde muhteşem Ege denizi manzarasıyla iç içesiniz. Gecelik çift kişilik konaklama odasına göre 3.110 TL'den başlıyor.

Ve son olarak Türkiye'den;

The Mardan Palace

Antalya'da Akdenizin hemen kıyısına kurulmuş bu tesisin çok büyük havuzu bulunmakta, ayrıca dünyanın tanınınmış çoğu starı bu oteli tercih etmekte. havuzun diğer ucunda birde kopya kız kulesi yapılmış. Gecelik çift kişilik konaklama odasına göre 1.410 TL'den başlıyor.

Şimdi herkes bu benceden sonra bu yerlere gidemese de hemen en yakın havuza gitmeli. Ben yazarken, eminim siz de okurken heyecanlandınız.

Yoksa küveti doldurmaya mı başladınız yine :)

Sevgiler...

#buadamnediyor


1|0
21

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 2

  • çok güzel paylaşım olmuş onlardan birinde olmayı nasıl isterdiiim

    0|1
    0|0
  • Güzel olmuş, beğendim..

    0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...