Evliliğin Kadın Üstündeki Etkisi

Evliliğin Kadın Üstündeki Etkisi

Normal şartlar altında birbirini seven iki insan aynı çatı altına girmek için evlilik denen müssesede resmi olarak mukavele imzalar.

2+1 opsiyonlu filan mukavele değil tabiki bu, yıllık maaşı, maç başı ücrette yok :)

Yok dediğime bakmayın, evlilikler inanın belli bir süre sonra, takım futbolcu ilişkisine dönüyor.

Örnek:

Kadın Seslenir: Bu gece yatağa gelmemi istiyorsan, gördüğümüz o muhteşem çantayı almak için sabah para bırak :D

Bu maç başı ücret oluyor :)

Hele ki çocuk varsa aman aman, o çocuktan sonra 20 - 30 kilo rahat almıştır. Tamam burada fedakarlık devreye girer, başımızın üstünde yeri var. Süt vermek içinde yemesi lazım, peki ama neden çocuk sütten kesildiği halde yemeye devam eder :D

Evliliğin Kadın Üstündeki Etkisi

Her neyse, şimdi futbolcunun zayıflaması gerekir filan, eve aletler istenir, koşu bandı, plates topu, germe aletleri, dambıllar, envayi çeşit alet alınır, ee sonra anlat ne oldu..

Arkadaş yok, bu aletler süs aleti gibi evin bir köşesinde durur. Kadın deli etme beni diyemezsinde şimdi :D O aletlerin üstüne dantel örterek süsleyenler gördüm. Perde asarken koşu bandını sandalye gibi kullanıp üstüne basmalar, yoğurulan hamurun üstüne konulan kapağın üstüne ağırlık yapsın diye dambıl koyanlar gördüm :D

Evet bizim günlerimiz oluyor, bizim derken kadınların, bu marketlerdeki halk günleri gibi. Halk günlerinde marketlerde çoğu üründe ucuzlama olur. Bizim bu kadınların gününde de yemeklerde kalori azalma oluyor galiba ki, önüne ne gelirlerse boş çevirmiyorlar, silip süpürüyorlar. 1 haftalık yemek yiyenler oluyor o günlerde.

Güne bekleriz :)

Bir kadının : "Ben haftaya kadar yemek yemem artık diyeni gördüm. Abla daha ne yiyeceksin, maaşımın yarısını yedin be günde :D " Eeee sonra pazartesi diyet yapalım diye ağlamaya başlarlar. Fazla da sürmez bu diyet, çarşamba günü kadınlar toplanır o günle bozulur bu diyet.

Kadın Günlerinde Yemek Yemek İçin Ordan Oraya Koşan Abla (Temsili)

Kadınlar evlenmeden önce normal günlük 20.000 kelimelik konuşma limitini doldururlar. Evlendikten sonra ise bu limit yükselir. Çocuğuna, eşine, pazarda, alışverişlerde, kadın toplanma günlerinde konuşup laf yetiştire yetiştire artık bir rapçi Ceza gibi olmuştur. Eve işten yorgun gelen erkeğin bu karşılaşmada hükmen yenildiği kabul edilir :D

Evlendikten Sonra Kadınlar :D

Televizyon çok tehlikeli bir makine arkadaş. Ne kadar yenilik varsa hemen beliriyor ekranlarda reklamlaaaaarrr diye. Kazıklaarr olması lazım aslında, çünkü erkek biliyorki o reklamlardan bir kazık gelecek.

En son LAV diye cam bardak markası çıktı. Reklamda kadın kıçıyla masaya dokunuyor, birde bilmiyormuş gibi yapıyor. Eski bardağı yere düşürüp kırıyor, sırf yeni marka LAV bardak alacağım diye.

Bizim kadın zaten sakar bunları zaten zamanla kırar neden böyle özendirici reklam yapıyorsunuz. Tamam o bardaktan alalımda eskileri kırma bari diye karşılklı anlaşma sağlanan evlilikler vardır :D

Reklamlarrrr :D

Gençler kötü örnek almayın lütfen bu reklamı..

Ooo bunlar daha başlangıç :) Şimdi diyeceksiniz bunu eminim yani. Siz söylemeden ben söyleyeyim, iyide bu çalışmayan kocasının eline bakan kadınlar için geçerli..

Hiçte öyle olmuyor, çalışıncada pek fark yok. Bu sefer evde yemek, bulaşık, ev işleri, çocuk olursa dadısı, kursu vb. envayi çeşit sorunu var. He birde kadının maaşı daha yüksekse al sana bir sorun daha :)

Kadınlar çok değişiyor evlilikte çok. Hani bu aldatmaların, ayrılıkların çoğu nereden ortaya çıkıyor derseniz, yukarıdaki yazdıklarım yeter bence. Bu aldatma için bir sebep olamaz kesinlikle. Ama ayrılıkların birçoğunun nedeni.

Son konuşan iyi konuşur :D

#Deep


0|0
53
DerinKuyu KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Kız Görüşü

 • güzel bence olmuş emeğine sağlık hele sondaki horoz süper :DD
  Ama tüm kadınlar aynı değil yaa

  0|1
  0|0

En İyi Erkek Görüşü

 • Evlenmeden önce 50 kiloydu, evlenince olmuş 150 kilo, hala "evlilik aşkı öldürür" diyor..

  Ee sen aşkı yemişsin, evlilik ölmüş zaten

  2|1
  0|1

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 2

 • Güzel paylaşım :)

  0|1
  0|0
 • ya iste evlendinmi sevdigin kisi kadin yani boyle kilo aliyor haklsiin butun o tatlim canim teraneleri bitiyor aklinca seni ele kecirdi :D bosanma diye bir sey bilmiyormu ne? :D amma hepsine ait diyil bence bir birin seven cok fit ve anlayisli cift var.

  0|1
  0|0
  • amma yesinler ya o guzelligi koruyub sakliyorlar amma evlenince mantik o diyilmi? seni her halinle seviyorum, :)
   yesinler iste amma bu durumda kocada esini kisitlamali gerekirse fitness yapdirmali yani koymamaliki asiri yesin ve kilo alsin )

  • Haklısın. :)

Yükleniyor... ;