Selfie'nin Yeni Moda Akımı!

Herkese merhaba.

Son 2 senede birden bire gündeme giren ve popülerlik kazanan ''Selfie'' yani bizim tabirimizle ''Özçekim'' dediğimiz bu akıma herkes uyum sağlamış görünüyor. İlginçtir sadece bizim ülkede değil, Çin, Amerika, Malezya, Ukrayna derken dünya'nın her yerine sıçrayan bu akımdan artık soğumaya başladım açıkçası bilmiyorum benim gibi siz de düşünüyor musun?

Selfie'nin Yeni Moda Akımı !

Artık bağımlılık yapan, her yerde bu çekimlere ulaşmaya çalışan bir nevi kafayı yiyen bu insanlara bir yenisi daha her geçen gün ekleniyor. Gerek politikacılar, sporcular, akademisyenler derken almış başını gidiyor.

Obama'nın bile bu hallere düşeceğini hiç düşünürmüydük? :) Bir de bu tarz çekinme yetmezmiş gibi dudak bükme, kafayı değişik şekillere sokma uzanarak çekinme derken gördüğüm zaman bu tarz şeyleri küfür ediyorum '' l*n oğlum adam gibi çekinsene efendi efendi'' diyesim geliyor.

Neyse gelelim size asıl bahsetmek istediğim mevzuya bu öyle bir hal aldı ki günümüzde el ile görüntüsünü almak yetmedi AYAK ile evet evet yanlış okumadınız ayak ile görüntü alınmaya başladı :) Bunlar tam tımarhanelik.

Tam bir rezillik değil mi? Bence öyle.

Bu fotoğraf ile de sizlere veda edeyim teşekkür ederim okuduğunuz için...

'EMEĞE SAYGI' #SarısınaKırmızı


0|1
53

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...