En Sevmediğim Kadın Tipleri

Ben herkesle iyi anlaşan biriyim. Yani benim anlaşamadığım bir insanda muhtemelen bir sorun vardır. Bunu ben kendim değil, çevremdekiler söylüyor. Şimdi yazacağım şeylere erkeklerin %90 hak verecektir.

Boş Konuşan Kadın

En Sevmediğim Kadın Tipleri

Boş konuşmaları hiç sevmem. Erkek veya kadın farketmiyor. Yani bir sorun varsa onu konuşuruz ama onu sürekli konuşmanın bize bir getirisi olmaz. Ama bazı kadınlar ısrarla o mevzuya takılır.

Örneğin;

Bakkaldan eksik para üstü aldım diyelim. Onu bir kere konuşuruz, ama sürekli 'Nasıl Aldın?, Hiç farketmedin mi? Nasıl oldu? Ne zaman ?' Sürekli bu soruları sormaya ne gerek var. Bir kere eksik aldık sorarsın, bende cevabını veririm konu biter böyle.

Hep Daha Fazlasını İsteyen Kadın

Bir kadın sürekli ilgi bekler. Sende elinden geldiğince onu mutlu etmek istersin, ama gözü hiç doymaz. Hep daha fazlasını ister senden, ve sürekli mutsuz olduğunu söyler. Sebebini sorduğun zaman da 'Sen beni hiç sevmiyorsun ?' gibi bir soruyla karşı karşıya gelirsin.

Örneğin;

Bir yemeğe gittik diyelim. Ertesi gün 'Sen beni hiç yemeğe götürmüyorsun' gibi bir sitemle karşılarız. Yahu senle dün yemeğe gitmedik mi ? Sen neden sanki hiç gitmemişiz gibi davranıyorsun :/

Her Erkeği Abaza Olarak Gören Kadın

Bayanlar sizle konuşan her erkek o amaçla konuşmuyor bu o kafanıza sokun bir kere, tamam erkekler, kadınlardan daha çok ilgi gösteriyor bu mevzuya, ama bir erkek sadece o amaç için konuşmaz sizinle. Bir erkek sizi sevebilir, sadece sever yani, bu sevginin getirdiği bir yakınlık onu abaza yapmaz.

Örneğin;

Normal konuşurken erkek 'Seni öpmek istiyorum' derse, bu sadece size olan sevgisinden olabilir. Ama siz ona ' Yine konuyu nereye getirdin?' dersen hem onun kalbini kırarsınız hem de sizinle olan hayallerine tecavüz etmiş olursunuz.

Kendini Üstün Gören Kadın

En sevmediğim kadın tipidir. Egosu içinde boğulmuştur. Hep kendini diğer kadınlardan ve sizden üstün görür ve sizi sürekli ezer. Tabii sizde doğal olarak bu ezilmenin altında kalmazsınız, lafınızı pat diye koyarsınız önüne, sonra kavga başlar. Ben şüphe duyuyorum bazen, bu tip kadınlardan. Gerçekten kalpleri kan mı pompalıyor yoksa egomu pompalıyor anlamış değilim.

Makyajla Badanayı Karıştıran Kadın

Her erkek kadının bakımlı olmasını ister. Fakat makyaj yapmanın da bir sınırı vardır. Sen makyaj diye suratına Bülen Ersoy gibi badana yaparsan, bakımlı olmazsın. Direk seni bakımsız kadınların olduğu bir topluluğa iteleriz biz.

Siniri Başkasından Çıkaran Kadın

Tamam bir olaya sinirlenebilirsiniz. Ama siz bu sinirinizi hiç suçu olmadığı halde birine yüklerseniz bu ona karşı yapılmış bir haksızlıktır.


2|0
22
Eznora KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 1

  • Evde kalacaksın :))

    0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

  • durduk yere trip atan kadınlardan ve kaprisli kadınlarla anlaşamıyorum.

    0|0
    0|0
Yükleniyor...