Kadına Kesinlikle Yapılmaması Gereken Şeyler!

Kesinlikle yalvarmayacaksın

Gitmeeeee
Gitmeeeee

Sevdiğimiz insanlar için çoğu zaman çok fazla şeyden vazgeçer onlara çok değer veririz ama olay yalvarma boyutuna kadar geldiyse artık ağzınla kuş tutsan dahi hiç şansın yok demektir. İşte bu yüzden hayatını ve hayallerini kesinlikle bir kadın için değiştirmeyeceksin çünkü tüm olay bu noktadan sonra kopuyor.

Gerekmedikçe yazmayacaksın

Yazmaaa
Yazmaaa

Hayatını hayallerin ve hedeflerin doğrultusunda yaşayacaksın. Elinde telefonla sürekli iletişim halinde olursan fazla ilgi kadını bunaltır. Hayallerin ve hedeflerin peşinde koşmayı bırakıp sürekli yazıp iletişim halinde olursan hedefinden git gide uzaklaşırsın. Hayatını başkası için şekillendirirsen zaten o başkası senden vaz geçecek demektir.

Fazla umursama

Ölüüümmmm =))
Ölüüümmmm =))

Hiç kimsenin sağlığımıza zarar vermesine izin vermemeliyiz. Bir başkasının mutluluğu için kendi akıl ve ruh sağlığımıza zarar vermek karşımızdakini ısıtmak için kendimizi yakmakla aynı şeydir. Zararlıdır ve hiç bir anlamı yoktur. Kesinlikle bunu yapmamalıyız yaptığımız zaman zaten kısa sürede buna değmeyeceğini gösterecektir.

Takıntı yapma

Takıntı yapma
Takıntı yapma

Başkasının hikayesi için kendinizi feda etmeyi bırakın ve kendi hikayenizin ana karakteri olun. Huzur ve mutluluğunuz şiddetle koruyun. Hiç kimsenin neşemizi almasına izin vermemeliyiz. Bir başkası için aile ve arkadaşlarımızı kendimizden mahrum edemeyiz. Saçma bir takıntı yüzünden sevenlerimizi üzmeye hiç hakkımız yok, aile ve arkadaşlar bizi destekleyen bir dal gibidir. Takıntı yaparak bizi destekleyen dalları kesmemeliyiz.

Peşinden koşma

Zorlama
Zorlama

Tüm zamanımızı bir kişi için harcayamayız. Başkalarına odaklanarak geçirdiğimiz her dakika hayatımızdan bir dakikanın geri dönüşü olmayacak şekilde gitmesi demektir. Zaman bizim en değerli şeyimizdir ve bir başkasının peşinde harcanmayacak kadar ucuz basit değildir. Sorun hayatımızın kısa olması değil onun çok büyük bir kısmını boşa harcamamızdır. Tüm zamanımızı biri için ayırmak hayatımızın en önemli kısımlarını kaybettiğimiz anlamına gelir. Zamanımız bize aittir başkalarına değil.

Kadına Kesinlikle Yapılmaması Gereken Şeyler!
Cevapla