Gizli Alemlerden Cinler

Gizli Alemlerden CinlerÖncelikle arkadaşlar çok derinlere inmiyecem insanın psikolojisini bozabiliyor, bilinçaltı olaylar yaşanabilmektedir. Bildiğiniz üzere Cinler; hacmi ve kütlesi olmayan yaşadığımız dünyanın başka bir boyutunda yaşayan varlıklardır. Kuran-ı Kerim'de ateş yaratıldığı bildirilmektedir. Bir nevi enerji akımıdırlar. Halkımız tarafından erkeklere çin, dişilere ise peri denilmektedir. İlk cinin ismi cann'dir. Cinler de biz insanlar gibi yerler, içerler, evlenirler, çoğalırlar ve ölürler. Onların hayat süreci bizlerden daha hızlı bizde ortalama 80-100 yıl yaşıyorsak, onlar 800-1000 yıl arası yaşarlar.

Bizim toplumumuz da nasıl ki; müslüman, hristayan, yahudi, ateist vs. gibi inanışlar varsa, cinler aleminde de vardır.

Şunu da belirtmek isterim cinlerde mantık yoktur. Bizler gibi üstün duyguları yoktur. Akıllarını tam olarak kullanamazlar. Sadece çok hızlı hareket ederler ve insanların verdikleri görevleri yerine getirirler. İnsan ve hayvan kılıklarına girerek karşımıza çıkabilir. Gaybi (geleceği) bilemezler, uzun süre yaşadıkları için biz insanların grçmişini bilerek, fallarda yorum yapmamızı sağlar, genel de cinleri biz insanlar kullanıyoruz ve büyü yoluyla da bizlere musallat olabiliyorlar.

Cinler biz insanlardan çoook önce yaratılmış varlıklardır. Boyutlarımız farklı olabilir aynı dünyayı paylaşıyoruz...Mesela evimizin tuvaleti, mutfaktaki artık yiyecekler, hatta odamızdaki bulunan kültaplosu tabii ki bunlar eski zamandan günümüze gelen inanışlardır.

İyi cinler insanları korkutmamak için, kendilerini pek fazla belli ettirmezler, kötü cinler ise bir büyü vasıtasıyla veya onlara zarar vereceğimiz bir harekette bulunduğumuz zaman bizlere kendilerini belli eder, bizleri rahatsız ederler. Bir yerlerden ses gelmesi,ışıklarının yanıp sönmesi, gece yatarken kapı çalması, banyodan şu akma sesi,gece uyku vakti; evin içinde ya da çewresinde topuklu ayakkabı seslerinin gelmesl gibi belirtilerle varlıklarını belli ederler ve vesvese verirler. Allah tarafından onlara asla izin verilmeyen bir durum var, biz insanları öldüremezler Allah buna izin vermemiştir.

Müslüman cinler, biz insanlara zarar vermezler. Bu cinler, hayır işlerinde kullanılırlar, görev alırlar, zararsızlardır ki kendilerine zarar verildiği taktirde rüyalarımıza girer onlara zarar verdiğimizi belirtir bizleri korkutmadan anlatmaya çalışırlar, eğer anlamıyırsak bizleri korkutarak anlatmaya çalışırlar. Fakat bu korkutma onlar için en son yoldur.

Sıra geldi padişah cinlere;

7 padişah cin vardır, bunların kabileleri vardır, yalnız bunları yoğun araştırmalar sonucu edindiğim bilgilerdir.

1. Abdullah el-hiyem, ibni ehlim murre'dir. Bu padişahın tacı vardır. Çadırı yünden olup yardımcıların giyimi beyazdır. Müslüman olup ismini yusuf olarak değiştirmiştir. Mekanı mardinde olup, 150cm boyundadır. Şimşek hızına sahiptir. Hz. Muhammed'in elleri arasında bu dini kabul etmiştir. Bu arada cebrail melege de bağlı olduğu ya da ona bemzer melege bağlı olduğu söylenmekte.

2. Mihrez el-ahmer'dir. Tacı altın olup yünden çadırı vardır.yardımcıları kırmızı giyinir.şeytanın çocuklarından biridir. İnsanlara musallat öldüğunda burundan kan akıtır. Halüsinasyon gösterme yeteğine sahiptir.

3. Burkan. Tacı var çadırı yundur. Yardımcıları sarı giyinmekte.

4. Semharuş'tur. Yardımcıların giyimi beyazdır. Bilge görüntüsüne sahip olma nedeniyle insanlara çok benzer. Görevi; altın, hazine gibi işlerle ilgilenip, yönetir.

5. Ebyab ya da zevba. Yardımcılarının elbisesi yeşildir. Ay'ın etkisinde olan bir çin padişahıdır. Heryeri beyazdır ve ürkütücüdür. Soğukkanlı görünümdedir. Bilgin ve akıllı çin liderlerinin biridir. Emrinde binlerce çin hizmetkarı vardır. Aşk ve iki kişiyibirleştirme gücüne sahiptir. Görüntü olarakihtişamlı bir kraldır. Davetlere kolay kolay cevap vermez.

6. Meymun ebu nuh. Yardımcıların giyimi siyahtır. Uranusun yeryüzü çini de deniliyor. Görünüşü yaşlı ve elinde bir asa ile dolaşır. Çenesinde 7 kıl vardır. Kuyu kenarları, harabe yerlerde gezer, ua özelliği vardır.

7. Ebu abdullah müzheb'dir. Yardımcıları beyaz giyinir.

Bu yedi padişahın emrinde 378 kabile mevcuttur. Her padişah cine 54 kabile düşmektedir. Kabileletin sayısını da yalnızca Allah-u Tella bilmekte. Bu padişahların hükmüne girmeyen 42 kabile daha mevcuttur. Bu kabilelerde şeytani ve azgın cinler yaşamaktadır. Tacı altın dan olan mihrez el - ahmer isr tüm kabilelere hüküm edebilir.

Sırada diğer çin padişahları var

1. Denahes: Gezici çin olmakla beraber, grubundaki cinler halisunasyon, vesvese gücüne sahiptirler.

2. Fekaçın meğmet: Davetletin en hızlı çinidir.genelde tun arappça kitapları onu anlatır.

3. Kentemin: En korkunç çin krallarından biridir. Gittiği davetlere korkunç yüzle gider. Bunlar şeytani ve azgın cinlerdir.

4. Mazerin: Arap yarımadasında 4büyük çin kralından biridir.Savaşçı görüntüye sahiplerdir.

5. Se'nik: Çok güçlü bir çin kralıdır. İfritlerden oluşan bir orduya sahip. Sert bir yapıya sahip. Kontrol edilmesi çok zor bir cindir. (benim en çok korktuğum cinlerden biridir)

6. Teykel: Emrinin altında dağlar kadar çok gıclu bir ordusu mevcut.bu cin 4kaba elementten meydana gelip çıplak gözle az da olsa kişilere görülebilir.

Arkadaşlar sakin cin çağırmayın müslüman çağırıyorum diye düşünürsünüz ilk başta ama gelenler hep şeytani cinlerdir, yolladığınızı düşünürsünüz yollayamazsınız. Defetmek çok zordur. Ben sadece bazı arkadaşların merakını gidermek için kısaca bahsettim.. Bunların derinliklerine, içlerine girerseniz çıkamazsınız...

Allah kimseyi bunlarla sınamasın...Hepinize iyiliklerle dolu bir hayat dilerim...


7|1
3967

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

 • Şimdi yazacağım ya hadistir ya da KURAN'dan alınmıştır:
  "Allah c. c buyurmuştur: 2 kişi konuştuğunda eğer onların sohbeti cinlerden veya şeytanlardandırsa onların sohbetine konuk olacak 3cü şahıs da cinler/şeytanlar olacaktır. Eğer onların sohbeti benimle ilgiliyse o zaman onlara melekler eşlik eder"
  Tam olarak hatırlamıyorum ama anlamı böyle. Bu yüzden onlarla ilgili konuşulduğunda direk olarak cin/şeytan denmez. 3 harfli/6 harfli denir.
  Bide benim bildiğime göre gökte bir kitab var. O Kitab'da tüm insanların hayatı yazılmış. Ve melekler tarafından okunuyor (tam olarak hatırlamıyorum yanlışım olabilir ama böyle birşeydi) ve fala bakanlara, geleceği gördüklerini iddia edenlere kötü/kafir cinler bilgi verir. Onlar kendileri bilmezler ama şeytan onları ele geçirir, kitabın okunduğu kata çıkmasını sağlar cinler kapıdan geçemezler ama dinlerler ve böylece falcıları v. b.-nı bilgilendirirler.
  Bu arada yorumlarda sesler duyduklarını koruduklarını yazan arkadaşlar gördüm. Bu önerim onlara evinizde Kur'an okutun. CD lerde satılıyor. Internet'ten de açıp okuta bilirsiniz. Unutmayın ki bir evde kılınan namaz, okunan dua/Kur'an tüm binayı şer kuvvelerden koruyacaktır

  0|1
  0|0
  • Daha ne olduğunu bilmeden yazıyorsun. asdfghj

  • Söylediklerimin doğru olduğundan eminim çünkü okuduğumda çok etkilenmiştim. Sadece olarak okuduğum kitapta çok fazla ayrıntı vardı mesela o kitap göğün hangi katındadır, hangi melekler okurlar gibi şeyleri hatırlamıyorum.

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 66

 • İlk videoda örtülü bayan var ve dikkat et : gözlerini 2 dakka civarı hiç kapamıyor !!! ve kimliğini youtubede yayınlıyor ibret alınsın diye !!!

  video başlangıcından : 05:00' a kadar dikkatli izle ve dinle, vede kızın gözlerine bak 2-3 dakka hiç kırkmıyor bir dene bakalım birde başını sallıyarak nekadar gözünü kapamadan durabileceksin.

  https://www.youtube.com/watch?v=aNWeXBe2Wg0https://www.youtube.com/watch?v=amI0UZSQtpshttps://www.youtube.com/watch?v=ioTfbwNZ5aE&spfreload=1

  1|0
  0|1
  • Guzel paylasim tesk ederim

  • Hepsini Göster
  • Bunları izlerken korkmuyor musunuz?

  • Korkunun ecele faydası varmı? sadece sesi biraz kalın çıkıyor, insan aynı insan.. asıl olan musallatın dile gelip konuşması, gündüz dikkatli izle ve dinle hayretler içinde kal.

 • bir ayet vardı tam. olarak hatirlamiyorum insanlar ve cinler arasında ince bir cizgi vardır gecebilen varsa gecsin gibi bir ayet yani onlar var ama bize müdahale edemezler

  1|0
  0|0
 • Adam Skyrim'in örümceklerini cin diye koymuş xd
  Tesla Ampullu küreyi medyum küresi diye koymuş XD
  Sauronun şekillendirilmiş devianart resmini koymuş xdddd LOL!!! xXD
  utanmadan yugioh daki yaratıkların resmini koymuşsun :Qwe. qw. e
  bence cin dediğimiz şey küçüklüğümüzden beri bilinçaltımıza kötüdür korkutucudur iğrenç yüzlüdür ve bu tür şeyleri yazarken söylerken arkamıza sağımıza solumuza falan bakarken onları görücez sanarız :D ama baktığımıza sadece karanlık vardır. f yalan kızım bunlar sen hayatını yaşamaya bak :D
  https://www.youtube.com/watch?v=0lX061_Fkv8

  0|2
  0|1
 • Yüce yaratıcı bu evreni ve alemi yarattı. Yer yüzünü, on sekiz bin alemi yarattı. İlk orak melekleri nurdan, konumuz olan cinleride dumansız ateşten yarattı.(Rahman Suresi). Bazı kaynaklara göre yaratılan ilk cinin ismi CANN idi. Cin kelimesi örtülü ve gizli anlamlarına gelir. Biz nasıl fiziki alemin sakinleri isek cinlerde metafizik alemin sakimleridir. Dumansız ateşten maksat bir enerji birikimidir. Yani bir çesit enerjiden yaratılmıslardır. Cinler insanoğlu yaratılmadan önce yeryüzünün hakimi idiler. İnsanoğlu yaratıldıktan sonra aralarına bir perde çekilmiş ve insanların çok fazla uğramadığı yerlerde yaşarken bazıları insanlar ile iç içe yaşarlar. Özelliklerine gelecek olursak cinler çok hızlıdırlar bir saniyede dünyanın diğer ucuna gidebilirler. Bunu sebebi ise titreşimleri çok hızlıdır. Kabileler halinde yaşarlar. Akılları vardır ama mantıkları yoktur. Yani bir şey yapacakaları zaman düşünmeden yaparlar. Bir çok dine mensup olanı vardır. Müslümanlar cinler, müslüman insanlarla bir arada yaşarlarken kafir cinler insanların çok fazla uğramadığı tuvaletler, hamamlar, ağaç kovukları, küllükler, dağlar, ormanlar, mağaralar, tenha yerler diskolar, duvar delikleri gibi yerlerde yaşarlar. Onlarında toplantıları, başbakanları, işleri, arabaları vardır. Çeşitli şekillere girebilirler genellikle kedi köpek yılan fare keçi horoz şekillerine girebilirken koç ve peygamberimizin şekline giremezler. Gelelim o sıkça sorulan sorulara cin musallatı. Bizim bazı hareketlerimiz salgıladığımız salgılar verdiğimiz enerji akımları onları bize çeker. Peki hangi şeyler bunlar: aşırı sevinc, aşırı keder, aşırı korku esnasında verdiğimiz enerji dalgaları onları bize çeker. Eğer deliği olan bir şeye, kül etraflarına kaynar su dökersek, destursuz tuvalete girersek, tuvaletlerde ve banyolarda uzun süre kalırsak, onların beslendiği yiyeceklere zarar verirsek (hayvan kemiği ve tezekler), soğan ve sarımsak kabuklarını yakarsak, mezarlıklaarda çok bulunursak, ruh çağırma ayinlerin katılırsak,

  0|0
  0|0
 • aslında hemen hemen herkesın bilmesı gereken konulardır cin deyınce herkes urker ve üç harfliler dıye tabır eder herkes gerek yok cin dedıgınızde kalkıp çıkıp gelmezler ve getırmekte her babayıgıdın harcı degıldır meşaketlidir cın cagırmak esas olan cagırmak degıl göndermektır korkmayın sadece onlara zarar vermeyın nasıl zarar verebılırız der ısenız tuvalet banyo vs yerlere sıcak su sirke dökmeyın yakarsınız onlarda ıntıkam almaya kalkar sirkeli su ile temızlenen eve cin seytan gıremez varsa kaçar

  0|0
  0|0
 • yalanları okuyacağıma gerçekleri okur işime yarayacak bilgi edinirim kusura bakma abla ama zaman ayırmaya değmez benim için =(

  0|0
  1|0
 • Emegine saygi duyuyorum tskkurler

  1|0
  0|1
 • ahahaha hiç güleceğim yoktu, şu yazıyı baştan sona okuyan komedi olduğunu anlar ya, tama cin varda, bu isimleri falan kim uydurdu Allah aşkına? yok akılları kıtmışta, akılları kıtsa nasıl iyi veya kötü olabilirler? her şeyi çelişki olan bir yazı olmuş

  0|0
  0|0
  • Olabilir kisiden kisiye dusunceler degisir

  • Hepsini Göster
  • Hadisler icinde mi bence sen biraz sacmalamaya baslıyorsun

  • az araştır ya bu hadisler falan, bu masallar nasıl ve niye ortaya çıkmış? hepsi islamı boka sürüklemek için! ve başarıyorlarda

 • Cin diye bir şey olsa neler olurdu? yeryüzü üzerinde yaşayan ve en acımasız varlık olan insanoğlu cinleri deney için kullanırdı. Kendine köle yapardı vs vs.. Cin çarparmış da bilmem neymiş.. İnsandan bahsediyoruz adamı cin olduğuna pişman eder bu insanoğlu.. Dünyanın en tehlileli canlısıdır bu insanoğlu cin min dinlemez çıkarları için herşeyi yapar. Neyin hikayesini anlatıyosunuz anlamıyorum. Sanki dünya üzerinde yaşamıyosunuz :)

  0|0
  0|0
 • https://m.youtube.com/watch?v=fPXc0y3s9Ao hoca da yeterli bilgi veriyor tesekkur ederim guzel bir Paylaşım

  0|1
  0|0
 • Doğrusu zamanını ayırmışsın o yüzden eline sağlık demeliyim baştan
  Bunlara insanları nasıl inandığını merak ediyorum. Gerçek olma ihtimali milyonda bir de olsa var tabi kökten reddemicem. Fantastik filmlerde ki hikayeler gibi. Vampirlerin olması ya da insanların görmediği doğaüstü bir dünya olması? Mümkün eee mümkün niye olmasın.
  Bu bilgileri bir kişi nerden edinebilir kim o dünyaya girmiş olsa gerek. Bütüm bilgileri alıp geri dönüp bizlere sunmuş demek
  Baya masalsı bir öykü. İyi bir film çıkar :)

  0|0
  0|1
 • Sen gördünmü hiç birisini?

  1|0
  0|1
 • Bu konuda oldukca tecrubeli biriyim.. İnsanlardan guclu degiller. Guclu bir insan iradesiyle hepsiyle basedebilir..

  0|1
  0|0
 • Hocam, Cinleri atası yani yaratılan ilk cin "Addas" dır. Bu konularda fazla derine inmemek gerek cinler kullanabilirmi? Evet kullanılabilir. Bence fazla uğraşmamak gerekir :)

  0|1
  0|0
 • Teşekkürler sayende ifşa olduk

  1|1
  0|0
 • ya dostum donuma doldurdum valla yapma böyle şeyler :::)

  0|1
  0|0
 • kaynak ne peki adları vs hakkında?

  0|0
  0|0
 • Bunun üzerine Felak ve Nas surelerini okumak iyi gider. Güzel bilgiler ama bence fazla detaylı. Teşekkürler.

  0|0
  0|0
 • Cin çin ne anlamadım ben orayı ya

  0|1
  0|0
 • Yazdıklarının çoğu doğru olmakla birlikte bazı yanlışlar var.
  İlk olarak şekilden şekle girebilme olayı yoktur yılan veya kedi şekline girebilenleri vardır.
  İkinci olarak bizleri öldürebilirler, kafir olanların Allahin emirlerine uyması beklenmez.

  0|0
  0|0
 • Erkekler Devam
  46

Kızlar Ne Diyor 38

 • Cinleri olan bir insan olarak keyifle okudum. Eksikleri var ama dediğin gibi onları yazıp psikolojiyi alt üst etmemek gerek.. Emeğine sağlık.

  1|0
  0|0
 • Bence bu cin hikayeleri insanlar tarafindan bir kac sivri zekanin zamaninda uydurdugu icat ettigi anlami ve asli olmayan hikayeler.. Ben inanmiyorum ama saygim var inana..

  1|1
  0|0
  • Tabiki herkesin inancına saygı duymak lazım Allah'a Kuran'a inan varsa fakat Cin'e inanmıyorsa Allah'ada inanmıyor demektir

 • Oh neyse ki varlıklarına dahi inanmıyorum :D

  Kolay gelsin canlar :/

  0|1
  1|1
  • Aynen hepsi insanları dize getirmek için uydurulan hikayeler...

  • Müslüman isek inanmamak olmaz kuranda bahsediyo inkar edersen şirk koşmuş olursun

  • 'müslümansak inanmamak olmaz' asdf

   anasını ya, saçma sapan gelen şeylerde bile inanmamak için izin almak gerekiyor :D 'Ehem yani bence çok saçma tabiii, ama işte Kuranda yazıyor diye mecburen inanıyoruz' gibi... Vay anasını be hakikaten vay anasını :D

 • Of sırf ekranından gitsin diye gözümü kapatıp aşağıya kadar indirdim sayfayı. Yorum yapsam gider düşüncesindeyim inşallah gider yoksa çok korkutucu

  0|0
  0|0
 • gece gece yapılır mı bu :(

  1|0
  0|1
 • Gecen ruyamda cinler tarafindan korkutuldum ruyam gercek gibiydi odamin icinde yine yatagimda uyuyor oluyorum sonra birden onlari gördüm daha dogrusu hissediyorum sonra bagirmaya çalışıyorum sesim cikmiyor sonra birden yatagimdan firlayip arkadasimin odasina kosuyorum yardim istemek için bakıyorum arkadaşimda onlardan cin yanii.. sonra uyandim ter içindeydim ve cok korktum sence bu nasıl bir ruya anlami ne?

  0|0
  0|0
  • Karabasan la o ne cin i :D ahaha Karabasan gelmiş sana hatta bağırmaya çalışıyorsun ses çıkmıyor falan

 • Okumaz olaydım bu sabah sabahlamayı dusunuyordum bende nah sabahlarım:))

  0|0
  0|0
 • Bu cinlerin isimlerini açıktan niye yazdın isimlerinin bile okunmaması gerek bunların.

  0|0
  0|0
 • Harika paylaşım devamını bekleriz... :)

  0|0
  0|0
 • İyi güzel öğrendik de keşke gece gece okumasaydimmm

  1|1
  1|0
 • 2 gün önce bu yazıyı okuduktan sonra (Geceyarısı ) hiç kesilmeyen elektrik birden kesildi ev halkından tek bn uyaniktim uzun zamandır korkmuyordum karanlıktan ama o gece kendimi gazlayip biraz korktumm :D :D iyi adrenalin salgıladgma eminim :D :D

  0|0
  0|0
 • Peki biz şimdi nasıl uyucaz :D onunda bir bencesi alabilrmiyiz daha burdayız nasıl olsa :D

  0|0
  0|0
 • Uğraşmayın böyle şeylerle ya

  0|1
  0|0
 • Ben nasıl uyucam şimdi 😀

  1|0
  0|0
 • Okumuş bulundum. Keşke okumasaydım.

  1|0
  0|0
 • İlginç

  0|1
  0|0
 • Güzel paylaşım

  0|0
  0|1
 • Of gece gece ya gelde uyu

  1|0
  0|1
 • yüzüklerin efendisine daha çok inanıyorum :)

  0|1
  0|0
 • Okumadım korkarım falan gece

  0|0
  0|0
 • Kızlar Devam
  18
Yükleniyor... ;