''Sıcak, Çok Sıcak, Daha da Sıcak Olacak'' Dedirten Mevsim; Yaza Merhaba!

novel

#YazaMerhaba Dediğimiz şu günlerde sıcak bir Bence ile sizlerleyim. Sıcakların gelişini, nasıl geldiğini anlamıyor ama bilmek istiyor musunuz? Cevabı ''evet'' olanlar doğru yerdesiniz.

Şimdi serin bir dondurma alın ve okumaya başlayın. Sıcaklar geliyor..

Saklambaç oynamak serbest
Saklambaç oynamak serbest

Yazın gelişini gösteren durumları sıralayalım. Bu işaretleri görüyorsanız bilin ki yaz ağır, ağır geliyordur. Bir bakmışsınız aniden girivermiş.

Mezuniyete hazırlanan öğrenciler

Haydi şimdi bütün kepler havaya :)
Haydi şimdi bütün kepler havaya :)

Sevdiğim bir kardeşimin mezuniyet heyecanına şahit olduğumdan ilk aklıma gelen bu oldu. öyle tatlı bir heyecan ki canım çekti. Hava da sıcak zaten, aldım bir buzlu kahve ondan gelecek haberleri beklemeye başladım.

Pazarlarda görünmeye başlayan yaz meyveleri

Aman, aman dikkat et elinde tuttuğun en az 20 tl :D
Aman, aman dikkat et elinde tuttuğun en az 20 tl :D

Eskiden pazarlarda dilimlenerek ikram edilen meyveler vardı. Şu an ise dilimle satılan meyveler aynı meyveler. Yeni nesil pek bilmez bunları. Bunları gördüğünüzde de artık yaz iyiden iyiye geliyor demektir.

Eros'punun ok sıklığı

Sana sarılmak istiyorum Bahar :)
Sana sarılmak istiyorum Bahar :)

Erosun ortalıkta çok dolandığı dönemlerdir. herkesin kalbinde bir ok, kolunda bir manita vardır. Yoğun romantizm içerir. Benim gibi sap gezenlerin dışarıya çıkmak istemediği zamanlardır. Öpüşen çiftler çoğaldıysa #YazaMerhaba diyebilirsiniz.

Erkeklerin göz duru dekolteler

hepsi benim :)
hepsi benim :)

Yaza merhaba diyenlerin başında kadınlar geliyor. Onların hisleri ve zevkleri bizden önce ve daha hassas. Sokaklarda dekolteli kadınlar gördüğünüzde sıcakların geldiğini düşünebilirsiniz. Göz bayramlarının çok olduğu bu dönemde öküzce bakışlar yapmayınız. Kamu spotu da verdim daha ne yapayım.

Deniz fotoğrafları

misss
misss

Hafta sonu özellikle tatili fırsat bilenler hemen deniz kıyılarına kaçarlar. Siz sosyal medyada gezerken ''oha denize mi gittin lan'' söylemi çıkmıştır ağzınızdan. Şaşırmayın ama bilin ki yaz geliyor.

Dizilerde sezonun son bölümleri

ne tatlı gülüyorsun sen öyle öküzzz :)
ne tatlı gülüyorsun sen öyle öküzzz :)

Her şey bir kenara diziler bir kenaradır. Tüm sezon birlikte ağlar, birlikte gülersiniz. Tam her şey yolunda gidiyorken ters bir şey olur ve sezonun son bölümüdür. Gel de çıldırma, acaba ne olacak, neler göreceğiz merak konusu olmuştur. Ama ne fayda herkes tatile gidiyor. Böyle olduğunda yazın geldiğini anlayabilirsiniz.

Spora başlayanları görmek

Sana koşuyorum yavriii
Sana koşuyorum yavriii

Spor salonları ve her an her yerde spor yapan insanlar. Yaza hazırlık manitalara kaslı bir görüntü, erkeklere kalkık kalçaları göstermek. Koşuyoruz bir, iki, üç kelebekler gibi maşallah yavrum :)

#YazaMerhaba demek için daha bir çok kopyanın olduğunu bilmeyen yoktur. O halde ne duruyorsun helva yapsana, helva yapsana. Soğuklar öldü onların helvası :)

''Sıcak, Çok Sıcak, Daha da Sıcak Olacak'' Dedirten Mevsim; Yaza Merhaba!
22 Görüş