Hoşlanılmayan Davranış ve Hareketler!

Bütün insanların hoşlanmadığı davranışlar ve hareketler bulunmaktadır. Bu durumlar oldukça sinir bozucu ve rahatsız edicidir. İnsanlar refleks olarak hoşlanmadıkları durumlarda tepkilerini gösterirler, fakat yine de günlük hayatta birçok hoşlanmadığımız davranış ve hareketlere maruz kalabiliriz. Bu gibi durumlarda yapılması gereken karşımızdaki insanı net bir şekilde uyarmak olmalıdır.

Uyarıyı dikkate almayanlardan uzak durulması lazım

Hoşlanılmayan Davranış ve Hareketler!

Uyarıyı dikkate almayan kişilerin aklı ve olgunluğundan şüphe etmek gerekir. Bu kişilere sıkıntınızı anlatarak, boş yere zaman kaybetmemelisiniz çünkü hoşlanmadığınızı ne kadar ifade etseniz de sizi anlamayacaklardır.

Ailemiz ve sevdiklerimiz de hoşlanılmayan hareketler yapabilir

Hoşlanılmayan Davranış ve Hareketler!

Sizlere önerim, bu kişilerle mesafenizi ve ciddiyeti korumanızdır. Hoşlanılmayan davranış ve hareketlere sadece dışarıda maruz kalmayız, bazen ailemiz ve en yakınlarımızda bizi anlamayarak, hoşlanmadığımız davranışlarda bulunabilirler. Aile bir insanın mutluluğu ve huzuru için oldukça önemlidir fakat sizi anlamadıklarını gördüğünüzde onları da uyarmalısınız.

Hayat mücadelesi için iyi olmak lazım

Hoşlanılmayan Davranış ve Hareketler!

Hayat insanın kendisini iyi hissetmesi ve mutlu olmasından ibarettir. Bu nedenle kendimiz iyi hissetmek için elimizden geleni yapmamız gerekir.

Sosyal yaşam ve sosyal yaşamdaki davranışlar

Hoşlanılmayan Davranış ve Hareketler!

Sosyal yaşamda kalabalık bir insan grubu arasında yaşıyor olmanın dezavantajları olsa da, ciddiyet ve mesafe sizi istemediğiniz davranışlardan koruyacaktır. İş yaşamına örnek vermek istiyorum, çalıştığınız mesai arkadaşlarınız ile aşırı samimi olduğunuz takdirde bu yakınlık rahatsız edici noktalara varabilir. İnsanların samimiyet ve yakınlık algıları eğitim ve kapasitelerine göre değişiklik gösterebilir.Siz insan olarak ve çalışma arkadaşınız olarak, ona saygı duyuyorsunuzdur ve beraberinde samimi davranıyorsunuzdur. Oysa sizin düşüncenizde uzakta kendi algılarıyla değerlendirebilir bu durumu.

Özel hayat ve iş hayatında olan hareketler ve davranışlar

Hoşlanılmayan Davranış ve Hareketler!

Kısacası anlatmak istediğim özel ve iş hayatındaki çevremizi bizi tam anlamıyla tanıyan ve anlayan insanlarla kurmalıyız. Bunu başarabildiğiniz takdirde mesafeli ve ciddi davranmaya gerek kalmayacaktır, çünkü karşınızdaki insan sizi tanıyor olacak ve rahatsız edecek davranışlardan kaçınacaktır. Başaramazsanız hayat boyu kalkanınız ile kendinizi korumak zorunda kalacaksınız.

Hoşlanılmayan Davranış ve Hareketler!
2
4
Görüşünü yaz

En İyi Erkek Görüşleri

 • By_Cola

  Elinize sağlık hocam ama yaşlılara yer vermeyi eklemeyi unutmuşsunuz..!😂😂 Avrupada (😂😂) bu onların yaşlarıyla dalga geçmek manasına gelir diş..!

 • azelcan

  Güzel paylaşım ellerine sağlık.

En İyi Kız Görüşleri

 • Olmasada_olur

  İnsanlar artık her hareketten sözden birşey çıkarmak çabasında. dikkat etmek en güzeli. Eline sağlık.

 • küçükabla

  Toplum olarak gittikçe hoşlanılmayan hareketler yapıyoruz, empati kurmamak gibi.

Senin görüşün nedir?

Senin görüşün nedir?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

02
 • Caner3353

  Güzel bence olmuş.

 • ArananEfsane

  Hepsinde de çık haklısınız teşekkürler

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...