Yeni bir eve taşındım ve her yerin temizlenmesi gerek. Bana neler almam gerektiğini, nasıl yapılacağını anlatır mısınız?

Merhaba ben Mustafa. Öncelikle yardımcı olmak istediğin için teşekkür ederim. Yeni bir eve taşındım ve bu evde hemen hemen her yerin temizlenmesi gerekiyor. Yani salon, tuvalet, banyo , koridor , mutfak lavabosu ve aklın alabildiği sanırım her yer. Daha önce aile evinde kalıyordum ve böylesine bir temizlik yapmadım. Hangi malzemelere veya hangi stratejilere ihtiyacım olacağı hakkında "hiçbir" fikrim yok. Belki alınması gerekenler, belki nasıl yapılacağı hakkında bilemiyorum bu konuda bana pratik olarak fayda sağlayabileceğini düşündüğün bir bilgi varsa benimle paylaşır mısın? Bu temizliği pazar günü yapacağım. Bu sebepten bu gönderi pazar gününe kadar aktif kalacak.
***Önemli Olabilecek Ufak Bir Not: bir temizlikçiye 300 liradan fazla verecek param yok ve birkaç tanesine sordum bu fiyata bulamazsın dediler ve bende daha fazla kişiye sormadım. Ayriten temizlikci gelse bile benim malzeme almam gerekiyormuş. Bu sebepten tüm işi kendim halletmeliyim"
Yeni bir eve taşındım ve her yerin temizlenmesi gerek. Bana neler almam gerektiğini, nasıl yapılacağını anlatır mısınız?