#HijyeninSoloHali

Evinizde Teknolojik Rüzgar Estirecek Elektrikli Temizleyiciler!

FireandFire

Herkese selam!

Evde temizlik yaparken çok yoruluyor, "keşke her şey otomatik olsun, teknoloji işlerimi kolaylaştırsın, hijyene doymak istiyorum" diyorsanız bu liste tam size göre!Evin alanlarından içerisinde bulunan eşyalara, kullandığınız aksesuarlardan evinizin havasına kadar teknolojik rüzgar estirecek temizleyicileri sizler için listeledim. Aralarından kullandıklarınız veya "bunu kesinlikle denemeliyim" dediklerinizi görüşlerde belirtirseniz sevinirim ;)
cam silme robotu
cam silme robotu

Cam Pencere Temizleme-Silme Robotu

Cam Pencere Temizleme-Silme Robotu

Ev temizliğinde bizi zorlayan yerlerden birisi kuşkusuz camlardır. Cam bezi, fazla suyu çekmek için çekçek veya iyi cam temizleyicileri tercih etsek de camların otomatik temizlenmesini kim istemez ki? İşte işlerimizi kolaylaştıracak cam silme robotu ile siz başka işlerle uğraşırken camlarınız kendiliğinden temizleniyor olacak, denemeye değer ;)

İRobot Roomba i7+ Robot Süpürge

İRobot Roomba i7+ Robot Süpürge

Evin süpürülmesinde yardımcı olan robot süpürgelere artık aşinayız ama listeme almak istememin sebebi size bildiğim de deneyimlediğim en iyi robot süpürgeyi göstermek. iRobot Roomba serisi, robot süpürge marka ve modelleri arasından en iyi performansı gösterenlerden, en iyi robot süpürgeyi arayanlara öneririm.

Xiaomi Mi Air Purifier 3H Hava Temizleyici

Xiaomi Mi Air Purifier 3H Hava Temizleyici

Hava temizleyiciler ev temizliğinde de yaşam kalitemizin artmasında da son derece önemli hale geldi. Çünkü yeni teknolojiye ayak uyduran ve gün geçtikçe gelişen hava temizleyiciler, soğutma-ısıtma özelliğinin yanı sıra havadaki partikülleri çekip temiz hava veriyor, sadece nemlendirme ve ısı ile değil tozları da kendine çekerek evdeki tozlanmayı büyük ölçüde azaltıyor.

Fakir Hypo Clean Sterilizasyon Sağlayan Su Üretme Cihazı

Fakir Hypo Clean Sterilizasyon Sağlayan Su Üretme Cihazı

Pandeminin başından itibaren steril yaşamanın ne kadar önemli olduğunu anladık, bunun için kendi yöntemlerimizi geliştirmekle beraber gelir geçer tüm yöntemleri uygulayıp sonuç almayı bekledik. Fakat giysilerden ev eşyalarına, ellerden evin her alanında kullanılabilecek pratik cihazlar hayatımızı kolaylaştırmaya başladı. Fakir Hypo Clean, sadece su ve tuzla bunu sağlayan en pratik hijyen cihazı bana göre, değerlendirmeye değer.

Spin Scrubber Şarjlı Temizlik Fırçası Makinesi

Spin Scrubber Şarjlı Temizlik Fırçası Makinesi

Evin her alanını dip köşe derinlemesine temizlemek isteyenler için müthiş bir makine. Değişen ve her alana uygun fırça başlıkları ile kolayca temizlik yapabiliyoruz. Ayrıca uzayan sapı, erişimi zor olan alanları temizlemeyi de kolaylaştırıyor. Bu makinenin en güzel özelliği şarjlı olması. Herhangi bir kablo bağı olmadan özgürce temizlik yapmayı sağlıyor.

Ultrasonik Bord Pcb Kateter Kuyum Protez Temizleme Cihazı

Ultrasonik Bord Pcb Kateter Kuyum Protez Temizleme Cihazı

Bu cihazın kendisini ve muadillerini gördükten sonra "hemen almalıyım" algısına kapıldım, çünkü gözlükten saate, takılardan telefon kılıfına hatta klavyenin çıkan tuşlarını dahi inanılmaz şekilde temizliyor. Bu cihazın sırrı tabii ki ultrasonik dalgalarla temizliyor olması. İçerisine eklediğiniz suya temizlemek istediğiniz aksesuarınızı koyduktan sonra tuşa basıyorsunuz ve diplerde, temizlemesi imkansız görünen alanlardan çıkar kiri görünce şaşırıyorsunuz, denemeye değer!

Evinizde Teknolojik Rüzgar Estirecek Elektrikli Temizleyiciler!
4
1
Görüşünü yaz
4Kız Görüşü
1Erkek Görüşü

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • _anneloji_

  Teknolojisinin gelişmesini bu yüzden çok seviyorum işte; yerleri süpüren robot süpürge, camları silen otomatik cam silici gibi birçok zahmetten kurtaran teknolojik aletlerin olması beni çok memnun ediyor. Buna rağmen hala bilek gücünün ve Vim gibi etkili temizleyicilerin yerinin başka olduğunu da belirtmek istiyorum :)

  Yorumla
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

31
 • SüslüSüpürge

  Hava temizleyici ve cam silme robotu bir harika. Bayıldım desem az kalır :)

  Yorumla
 • canselcanım

  Teknolojiye hayran birisi olarak önerilerin hepsini sevdim, özellikle hava temizleyici ve cam silme robotuna kalbimi bıraktım <3

  Yorumla
 • AnAlien1

  Eline sağlık güzel bilgilendirme olmuş

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • jilet_ütücü_farukk

  Teeknolojinin gelişmesi pek çok şeyi kolaylaştırdı cidden. Bende cam için olana bir bakacağım

  Yorumla
YÜKLENİYOR...