EFSANE TEMİZLİK

Vim
Deniyor 6 gü

Ev Temizliği Yaparken Hayatınızı Kolaylaştıracak Birbirinden Güzel Temizlik Ürünleri!

Selam Pıtırcıklar 💫

Temizlik yapmak hepimizin adeta günlük rutini oluverdi. Çoğu zaman evimizi temizlerken oldukça uzun saatler geçirip yorulabiliyoruz. Bazen de bu temizlikler tek bir gün için geçerli olmayıp 2-3 gün bile sürebiliyor. Temizlik yaparken bizlere kolaylık sağlayan, uğraştırmayan temizlik ürünlerini kim istemez ki?

Sizler için her yeri temizlikle ışıl ışıl yapacak ve oldukça kolaylık sağlayacak ürünleri toplayıverdim. O halde yazılar okunsun notlar alınıversin. <3

Pratik Temizlik
Pratik Temizlik

Ev Temizliği Yaparken Hayatınızı Kolaylaştıracak Birbirinden Güzel Temizlik Ürünleri <3

Kablo Derdine Son! Dyson Kablosuz Süpürge Karşınızda

Dyson
Dyson

Temizlik yapmak oldukça uğraştırıcıyken evi süpürmekte oldukça yorucu olabiliyor. Kablolu bir süpürgeniz varsa dört bir yanı süpürmek için oldukça fazla çaba sarf edersiniz. Bir tarafı süpürürken hop kablo bir tarafa takılır ve geri dönüp tekrar tekrar düzeltme zahmetine girersiniz. Hele ki kablolu süpürgelerde en sıkıntılı olan sorun bence toz torbası. Sürekli temizlenmeyen süpürge için toz torbaları adeta bakteri yuvasıdır.

Dyson kablosuz süpürge ile bütün dertler tasalar bitiyor ne kablo derdi var nede toz torbası. Kolaylıkla temizlenilebilirken süpürmek için bir çok aparata sahip bu da size oldukça kolaylık ve pratiklik sağlar. Temizlik bu sayede çabucak biter.

Dyson süpürge linki

Ev Temizliği Yapmaktan Üşenenler İçin Akıllı Robot

Akıllı robot
Akıllı robot

"Ben ev temizliği yapamam ya da üşenirim" diyorsanız karşınızda şarjlı akıllı robot ta ta ta tamm! <3

Ev temizliği yapmaktan bıkmış olanlar, çalışanlar ya da üşenenler için akıllı robot açıkçası bir harika. Maliyeti biraz pahalı fakat buna değer bence özellikle çalışan insanlar için. Evin her daim temiz ve pırıl pırıl olmasını istiyorsanız bu robot sayesinde her şey mümkün. Şarjlı olarak çalışan akıllı robotun kurulumu telefondan yapılıyor içerisinde iki adet toz torbası bulunuyor. İsterseniz bu torbaları temizlersiniz isterseniz de uygun bir fiyat ile toz torbalarını satın alabilirsiniz.

Bu robotların hem silme hem de süpürme özelliği var fakat tek bir özellik isterseniz fiyat bakımından sizin için daha uygun olabilir. İki özellikli (hem silip hem süpüren) biraz pahalı olabiliyor. Kendimiz evi süpürdüğümüzde fazla toz görmezken bu makineler sayesinde o minik tozlardan da kurtulmuş oluyoruz. İçerisinden oldukça fazla toz çıkıyor çünkü

Akıllı robot siyah modeli

Beyaz modeli

"Süpürge Dediğin Hep Ekonomik Olmalı" Diyorsan Ekonomik Süpürge Karşınızda!

Ekonomik süpürge
Ekonomik süpürge

İki süpürgenin fiyatı da oldukça pahalıyken "ekonomik anlamda uygun olan hangisi?" diyenleri duyar gibiyim sanki. Pahalı bir süpürge istemiyorsanız ve kablo derdi ile uğraşmak istemiyorsanız bu süpürge tamda size göre. Fiyat bakımından hem uygun hem de pratik. Çoğu yeri kolaylıkla süpürebilirsiniz bu sayede.

Ekonomik süpürge

Süpürme İşlemi Bittiğine Göre Sıra Geldi Silmeye!

FlatMob
FlatMob

Evi bir güzel süpürdükten sonra silmede arkasından gelmeli bence. Her yerin ışıl ışıl görünmesi benim için oldukça önemli.

Eski viledaları unutun çünkü karşınızda pratik bir şekilde temizleyen FlatMob var. Eski viledalar da bazı köşeler oldukça zor temizlenirken, bilek kuvveti ile güç alıp sıkmak oldukça dertli bunu ortadan kaldırmak için her şeyi çabucak temizleyen ve suyunu sıkarken asla zorlanmayacağınız FlatMob var.

Mob Linki

Yerleri Silmekle Uğraşamam Sadece Tozunu Alırım Yeter Diyorsanız Bu Ürün Tam da Size Göre!

Toz Toplayıcı
Toz Toplayıcı

Sürekli olarak evi süpürüp silmektense "toz alıcı bir aparat olsun" diyenleri duyar gibiyim. Evinizi 2 günde bir temizliyorsanız bu mob sizin için adeta bir sihirli değnek olacak. Bütün tozları kısa sürede çabucak topluyor .

Mob Linki

Her Yerin Tozunu Alan ve Su Püskürten Mob

Su püskürten mob
Su püskürten mob

Gelelim en pratik ve kolaylık sağlayan favori mobuma . <3

Evin tozunu alırken mobun içerisine yüzey temizleyici katarsanız hem her yer ışıl ışıl olur, hem de evinize güzel kokular yayılır. Vileda ile uğraşmak istemeyenlere oldukça kolaylık ve pratiklik sağlarken eviniz kısa sürede temizleniyor.

Sprey mob linki

Temizlikte Son Nokta: Buharlı Temizleyici

Buharlı Temizleyici
Buharlı Temizleyici

Son günlerde oldukça popüler olan bir ürün buharlı makineler. Her yeri dezenfekte etmek için kullanabileceğiniz buhar makineleri oldukça pratik ve kullanışlı. :)

Çoğunlukla mutfaktaki yağlı yüzeyleri, tezgahlarda ve koltuklarda kullanılıyor. Silmek yerine buhar makinesiyle uygulamak oldukça rahatlık sağlıyor.

Buhar makinesi linki

Her Yeri Işıl Işıl Yapacak Mikrofiber Bez

Mikrofiber bez
Mikrofiber bez

Evi süpürüp sildik sıra geldi tozları almaya. :)

Mikrofiber bez size bu konuda oldukça rahatlık sağlıyor. Kısa sürede bütün toz ve kir taneciklerini beze emerken temizlemesi de oldukça rahat ve kolay. Özellikle cam yüzeyleri silerken asla iz kalmıyor. <3

Mikrofiber bez linki

Sıra Geldi Bizlere Kolaylık Sağlayan Bir Numaralı Temizlik Ürününe : Vim <3

Vim Serisi
Vim Serisi

O kadar temizlikle ilgili bir çok aparat önerdik temizlik yıldızını tabi ki de unutmadık. <3

Kirleri çabucak çıkarmakla beraber zorlu lekeleri de kökten çözüyor. En önemlisi de içerisinde doğal mineraller bulundurması, kokusu da asla rahatsız etmiyor.

Vim Yüzey Temizleyici
Vim Yüzey Temizleyici

Evi bir güzel süpürdükten sonra vileda ya da moblara yakışan kesinlike Vim Yüzey Temizleyicisi. Yüzey Temizleyicisini koyduktan sonra eviniz hem ışıl ışıl ve temiz görünür hem de mis gibi kokmuş olur.

Banyo İçin Vim Arap Sabunu Sprey
Banyo İçin Vim Arap Sabunu Sprey

Tuvalet ve banyoları oldukça sık kullanıyoruz haliyle de sıkça temizliyoruz. Ağır deterjanlar kullanmaktansa tuvalet ve banyolar için kullanılan Vim Arap Sabunu Sprey kullanmak en iyisi. Kirleri çabucak çıkarırken asla rahatsız etmeyen ferah bir koku yayıyor.

Vim Yağ Çözücü Sprey
Vim Yağ Çözücü Sprey

Son olarak benim en sevdiğim ürüne değinecek olursam kesinlikle Vim Yağ Çözücü olur. Her gün evi temizledikten sonra mutlaka ocağı da silmeyi asla unutmam. Benim en büyük kahramanım ise Vim Yağ Çözücü, çıkmayan yağ lekeleri bir çırpıda hallediveriyor. <3

Vim ürünleri Link

Ev Temizliği Yaparken Hayatınızı Kolaylaştıracak Birbirinden Güzel Temizlik Ürünleri!
10
10
Görüşünü yaz

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1010
 • Güzel tavsiyeler
 • 48kumsal48
  Emeğinize sağlık teşekkürler
 • Güzellermiş
 • Gizli Üye
  Param sadece beze yetiyor 😂
 • Süpür sil işte kolay bisey
 • Robot süpürge güzel görünüyor, ama benim hoşuma gitmiyor. Sürekli ortada dolaşan bir şey can sıkıcı, evde olmayınca düşünülebilir belki... 🌺
 • darkleyl96
  Güzel öneriler.
 • AdanaLiii_ks
  Akıllı robot olsaydı tam benlik ama yoook😭 moplar desen baya iyi iş görüyor ve pratik😎 temizlik ürünlerini ileri ki zamanlarda alacam bunların dışında güzel fikirler emeğine sağlık
 • Selaam✋ Çok güzel oneriler. Son zamanlarda dikkatimi buharli temizleyici çekiyor galiba denemek için alacagim
 • harikayımben
  Bende buharlı makina kullanıyorum çok fazla deterjan kullanmam
 • biradetmehmet
  Flat mop hepsinden iyi kesinlikle süper Ev Temizliği Yaparken Hayatınızı Kolaylaştıracak Birbirinden Güzel Temizlik Ürünleri!
 • Tavsiyeler güzel gerçekten ilgilenlenler iöin.
 • vim çocukluğumuzun markası
 • zirve_yolculuğu
  normal bilinen şeyler işte.
 • Emiradakul61
  Eline sağlık KS hayatım boyunca yeni yeni markalar öğrendim
 • Eziremsem
  Eline sağlık harika bir paylaşım olmuş ve faydalı
 • Pikacuuuuuuuup
  Güzel öneriler
 • HesapsızHayat
  Ne güzel temizlik.
 • OlanOlduKardeş
  Olan oldu
 • Bu ürünün ismini senden duydum gadası. Ben biobellinda tercih ediyorum. Doğal olması içerisinde zararlı kimyasalların olmaması tercih sebebim oldu. Sana da tavsiye ederim.
YÜKLENİYOR...