EFSANE TEMİZLİK

Vim
Sohbet 1 ay

Ev Temizliği ile Günlük Meditasyon Zamanı!

Selam temizlik pıtırcıkları . :)

Bugün temizlik yaparken bir o kadar da meditasyon yapacağız. Meditasyon hem ruhu dinlendiriyor hem de bedeni, bugün ise ev temizliği ile günlük meditasyona doğru adım adım ilerleyeceğiz.

Temizliğin Gücü Adına <3
Temizliğin Gücü Adına <3

1. Adım

Ev temizliği ile terapinin ortak noktası odaklanmaktır aslında. Gündelik sıkıntılarını dertlerini bir kenara bırak ve zihnini tamamen boşalt. Kendini her zaman rahat hissetmelisin.

Daha sonra eve ve kendine odaklan. Dikkatini topla ve “Yapabileceğimin en iyisini yapacağım, başaracağım.” diye düşünmeye başla böylece kendine inanmış ol her şeyi başaracağına inan. Bu şekilde ev temizliğine başlamak daha faydalı olacaktır. :)

Temizlik Benim İşim
Temizlik Benim İşim

2. Adım

Ev temizliği hareketli meditasyonla beraber bir nevi de semboliktir aslında. Temizlik sırasında hem evdeki fazlalıkları hem de kendimizdeki fazlalıkları kısa sürede atmış oluruz. Bu konuda ayrıntıcı düşünmek her zaman fayda sağlar. Günlük yaptığımız ev temizliğinin dışında daha detaycı düşünebiliriz. Evi en ince ayrıntısına kadar gözümüzün önüne getirebilirsiniz. Özellikle ev temizliği sırasında nadir görülen o dipleri ve daha nicelerini düşünün.

Temizliğe Başlama Zamanı
Temizliğe Başlama Zamanı

3. Adım

Yaptığın sıradan temizliklerden birazcık farklılaş. Standartlarından kurtul yeni şeyler keşfet . Planlı gittiğin ve organize ettiğin bir ev temizliği seni kesinlikle aşırı rahatlatacaktır. Her zaman nereden başlayıp nereden bitiriyorsan bu sefer de tersten git yeni farklılıklar olsun. Aynı zamanda başka bir şeye odaklanmanı kısa sürede engelleyip tamamen ev temizliğine konsantre olmanı sağlayacaktır. Bunu kim istemez ki... :)

Emin ol bunu yaparken zamanın nasıl geçip gittiğini fark bile etmeyeceksin.

Evler Şipşak temizlensin
Evler Şipşak temizlensin

4. Adım

Gelelim en son adımımıza, Bu adımları dikkate aldığın takdirde ev temizliği yaptığın zaman daha yararlı bir terapi yöntemi olduğunu anlayacaksın. :)

Ev temizliği bu sayede sadece iş olmaktan çıkıp hem ruhsal hem fiziksel egzersiz haline gelip, daha fazla rahatlamanı ve mutlu olmanı sağlayacak. Bu şekilde hayatına yeni bir renk katıp daha mutlu olacağından emin olabilirsin. Temizlik başlasın o halde. <3

Temizlik Başlasın
Temizlik Başlasın
Ev Temizliği ile Günlük Meditasyon Zamanı!
2
2
Görüşünü yaz

En İyi Kız Görüşü

 • Sitare_
  Eline sağlık kuzum ❤️
  Güzel bir bence olmuş. Mis gibi temizlik koktu buralar...
  Görüş hala geçerli mi?
  • Sitare_

   Eig için teşekkür ederim ☺️

En İyi Erkek Görüşü

 • Senin elinin değdiği her yer zaten tertemiz olur guzum.
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

11
 • darkleyl96
  Daha dün temizlik yapmıştım eline sağlık 🤗
 • reversengineer
  Genelde kadınlar temizlik yaparken daha fevri ve sinirli oluyorlar. Meditasyon falan olmuyor yani. Hikaye onlar 😅😂😁
YÜKLENİYOR...