Kuşadası'nda önerebileceğiniz sakin ve temiz bir plaj var mı?

Epela
Kuşadası'na yakın bir yerde yaşıyoruz arada denize kaçalım diyoruz ama bilmiyoruz da pek buraları. Geçenlerde Kuştur Plajına gittik ama pek sevemedim. Daha sakin, doğayla iç içe, kafa dinleyebileceğimiz bir yer olsa tadından yenmez. Bilgisi, tecrübesi olan aydınlatabilir mi acaba?
Kuşadası'nda önerebileceğiniz sakin ve temiz bir plaj var mı?