Yenikentten kızılaya nasıl giderim?

Daha önce hiç toplu taşıma kullanmadım yenikentte oturuyorum ve kızılaya gıtmem gerek kaybolmamdan korkuyorum ego numaralarını veya nerede inip nerede binecegımı bılen varsa yardımcı olurmusunuz? acil

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• Daha önce toplu taşıma kullanmamış olmak nasıl duygu?
    (Ankara'yı bilmiyorum yardımcı olamayacağım ama internetten ya da navigazyindan konumdan gidilecek yeri yaz araba toplu taşıma gibi alternatif ulaşım şekillerini gösteriyor)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ego uygulaması var. Evine en yakın durağı haritadan bul o duraktan geçen otobüslere bak. Kızılay varsa saatine bak bin git işte kozolaya giderken kaybolmazsın mümkün değil her yol kızılaya çıkıyo zaten

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

05
  • Kaybolacak bisey yok. Otobus numarasini bilmiyorum ama en yakin otobus duragina git, gelen otobuse sor Kizilay'a gidiyor mu diye %90 gidiyordun. Kizilay'i biliyorsan orda inersin

0|0
    0|0
  • Goggle haritalarda yazar. Yenikent'te hiç gitmedim metro var mıydı hatırlayamadım.

0|0
    0|0
  • yenikentte nerdesin önemli olan o

0|0
    0|0
    • Merkez

• 504 e bin sıhhıyede inersin kızılaya yürü sonnra tekrar dönerken 503e bin ve dön :) yenikentin içi olarak söyledim bunu tokilerdeysen farklı otobüs

• Herhangi bir dolmusla otobusle törekente git metroya bin kizilaya kadar gidecek yari yolda aktarma olacak baska metroya

0|0
    0|0
  • Ordan ulus a git. Ordan gecersin.

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...