Kapat

Yenikentten kızılaya nasıl giderim?

Daha önce hiç toplu taşıma kullanmadım yenikentte oturuyorum ve kızılaya gıtmem gerek kaybolmamdan korkuyorum ego numaralarını veya nerede inip nerede binecegımı bılen varsa yardımcı olurmusunuz? acil

0|0
16

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Daha önce toplu taşıma kullanmamış olmak nasıl duygu?
    (Ankara'yı bilmiyorum yardımcı olamayacağım ama internetten ya da navigazyindan konumdan gidilecek yeri yaz araba toplu taşıma gibi alternatif ulaşım şekillerini gösteriyor)

0|0
    0|0
  • Kaybolacak bisey yok. Otobus numarasini bilmiyorum ama en yakin otobus duragina git, gelen otobuse sor Kizilay'a gidiyor mu diye %90 gidiyordun. Kizilay'i biliyorsan orda inersin

0|0
    0|0
  • Goggle haritalarda yazar. Yenikent'te hiç gitmedim metro var mıydı hatırlayamadım.

0|0
    0|0
  • yenikentte nerdesin önemli olan o

0|0
    0|0
    • 2gün

Merkez

• 2gün

504 e bin sıhhıyede inersin kızılaya yürü sonnra tekrar dönerken 503e bin ve dön :) yenikentin içi olarak söyledim bunu tokilerdeysen farklı otobüs

• Herhangi bir dolmusla otobusle törekente git metroya bin kizilaya kadar gidecek yari yolda aktarma olacak baska metroya

0|0
    0|0
  • Ordan ulus a git. Ordan gecersin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ego uygulaması var. Evine en yakın durağı haritadan bul o duraktan geçen otobüslere bak. Kızılay varsa saatine bak bin git işte kozolaya giderken kaybolmazsın mümkün değil her yol kızılaya çıkıyo zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...