Bayramda Plaj Sonrası Kamp Yapacaklara ePttAVM Fırsatlarıyla Dolu Çantam

Partnerimiz ePttAVM birçok ürün grubunda bayrama özel indirimler yapacağını duyurdu ve fırsatları sizlerle paylaşıyoruz. Tatil ürünlerinde ve Piknik malzemelerinde fırsat ürünleri sizleri bekliyor olacak.

Bayrama sayılı günler kala özellikle ev hanımları şerbetli tatlılar ve sarma hazırlıklarına başladı bile.. Bazıları var ki, bayram benim için keyif günüdür deyip tatil çantasını hazırlamaya başladı. :) Evet, bizim Bence'miz keyfinin peşinden koşanlara.. Bu bayram tatilinde sabah yola çıkarız, önce ormanlık alanda kuşlar eşliğinde güzel bir kahvaltı ederiz. Ardından plajın yolunu tutarız, akşama doğru kamp yapacağımız alana geçer mangalımızı yer doğayla mükemmel bir gece geçiririz. :)

Kabataslak plan benden, detaylar sizden. Davetlere açığım sevgili KScanlar. :D

Ben bunları yazarken kahvem hazır olmuş bile. Haydi, fırsat ürünlerini kovaladığımız Bence'mize geçelim. :)

Bayramda Plaj Sonrası Kamp Yapacaklara ePttAVM Fırsatlarıyla Dolu Çantam

Free Breath Şnorkel Dalış Maskesi

Free Breath Şnorkel Dalış Maskesi

Son yıllarda popüler olan yeni nesil şnorkel, yüzerken deniz altını seyretmeyi sevenlerin bir hayli ilgisini çekebiliyor diyebilirim. Sizler için biraz araştırdım ve keyifli olduğu kadar tehlikeli yanları var. Kullanma talimatına uydukça mükemmel görüntülere eşlik edebilirsiniz. Aynı zamanda kamera takma aparatı sayesinde su altında görüntü alabilirsiniz. Sonra KS'de paylaşır gözümüz şenlenir. :D

ePttAVM
119,90 TL i

Büyük, Yetişkin Deniz Yatağı

Büyük, Yetişkin Deniz Yatağı

Bazen biz yetişkinlerden yüzmekten ziyade farklı etkinlikler yapmak istiyorum. Bazen bir çocuk gibi kumdan kale yapıyor, bazen de çocukların o küçük deniz yataklarıyla keyfimize keyif katıyoruz. Arkadaşınızla, eşinizle ya da çocuğunuz ile deniz yatağının keyfini çıkarıp bir sandal gibi kullanabileceğiniz deniz yatağını şuraya bırakıyorum. Benim çok hoşuma gitti. Uyarsa sipariş edeceğim.

ePttAVM
136,30 TL i

5 Kişilik Deniz Botu

5 Kişilik Deniz Botu

Bu yazı biraz daha farklı kılalım mı? Evet, ailemizle ya da arkadaşlarımızla kendi botumuzla keyifli bir yolculuk geçirelim. Özellikle Büyükada gibi bir yere gidecekseniz botlarınıza biner, çevresini dolaşırsınız. Gördüklerinizin yanında fotoğraf çekmek çok ama çok eğlenceli olacaktır. Peki ya nereden biliyorum? Efenim, bu keyifli aktiviteyi arkadaşlarımla yapıyorum. :)

ePttAVM
653,90 TL i

Yüzücü Dalış Seti

Yüzücü Dalış Seti

Setimiz ile plaj kampanyalarına son verelim, kamp malzemelerine geçelim. :) İdeal fiyatıyla sepetlerde yer bulacak setin içeriği ise şöyle; Yüzücü bonesi, palet, maske ve şnorkel seti.. Bu yaz plajlarda biraz farklı gözükmek istiyorum diyorsanız tercih edebilirsiniz. :D Alacaklara ürünü incelemenizi öneririm.

ePttAVM
89,50 TL i

8 Kişilik Kamp Çadırı

8 Kişilik Kamp Çadırı

Çadırsız kamp olmaz. Bir kere adabına ters düşer. Sitemizde birçok farklı çadır seçeneği mevcut. Benim gözüme fiyatıyla ve kapasitesiyle bu çadır çarptı. Kamp gecenizi içinde uyuyarak geçirebileceğiniz çadırın kurulumu oldukça kolay. Yanında kurulum için bir kitapçık gönderecekler. Son olarak geceleri sineklerden korunacaksınız, hadi yine iyisiniz. :D

ePttAVM
468,53 TL i

Piknik Hasırı

Piknik Hasırı

Üç farklı renk seçeneğiyle piknik hasırı çadırdan sonraki önerim olacak. Sizi bilemem ama bizim en çok unuttuğumuz şeylerin başını çeker hasır. Oturacak yer bulmak sorun haline dönüşüyor. Tam buldum derken çimler hafif ıslak oluyor. Kısacası hasırsız pikniğe gidilmez. Kamp ise yapılmaz. Ya da evdeki herhangi bir şeyi kullanabilirsiniz. Seçim size kalmış, ben ürünü şuraya bir yere bırakıyorum. :D

ePttAVM
25,90 TL i

Piknik Masa Sandalye Takımı

Piknik Masa Sandalye Takımı

Kurulum gerektirmeyen, özel kılıflarıyla gönderilen bir masa ve dört sandalye diğer önerim olacak. Mangalı yedik, çayımızı içtik gece dördüncüyü bulursak okeyle devam ederiz diyorsan bu ürün uygun seçim olacaktır. Akşamları okey oynamanın keyfi gerçekten bir başka oluyor. Bizde böyle bir set mevcut. Ve oldukça memnunuz, özellikle taşıması kolay olduğu için. Ürüne göz atabilir, karar verebilirsiniz

ePttAVM
289,90 TL i

Günün Keyfi Hamak

Günün Keyfi Hamak

Ne zaman pikniğe gitsem, kamp yapsak yanıma hamak almayı unutuyorum. Aman, bu hatayı sizler yapmayın. :/ Bence'yi yazmadan önce yer imlerine ekleyip beklettiğim ürün olur kendisi. Dayanıklı yapısıyla ve kolay taşıma aparatıyla ve en önemlisi fiyatıyla cazip gelecek bir ürün. Sepetinizde yer alabilecek bir ürün olduğuna inanıyorum. Tabi son karar yine alıcıya kalmış durumda. :)

ePttAVM
39,90 TL i

Pikniklerin Olmazsa Olmazı Çift Musluklu Semaver

Pikniklerin Olmazsa Olmazı Çift Musluklu Semaver

Pikniğe çıkıp semaver çayı içmeden dönmek ayıp olur. Eğer daha önce semaver çayı içmediyseniz şiddetle evet şiddetle içmenizi öneriyorum. Muazzam bir tadı olduğunu söylüyorum güvenebilirsiniz. :) Uygun fiyatıyla tercih edilebilecek, çift musluğu sayesinde kolaylık sağlayacak semaver bir diğer önerim olacak. Bana cazip geldiğini söyleyebilirim.

ePttAVM
58,50 TL i

İçecek ve Yiyecekleri Soğuk Tutacak Çanta

İçecek ve Yiyecekleri Soğuk Tutacak Çanta

Son önerim 15 litreye kadar yiyecek ve içecekleri soğuk tutacak termal piknik sepeti olacak. Birçok kişinin sorunu ürünlerin sıcak havada soğukluğunu kaybetmesidir. Ee haliyle market ve bakkal aramak o an zor olabiliyor. Aman keyfiniz bozulmasın, böyle bir ürün buldum. Araştırdım olumlu yorumlara denk geldim. Benim sepetimde yer bulacak ürünü sizlere öneriyor, keyifli tatiller diliyorum.

ePttAVM
34,43 TL i
Bayramda Plaj Sonrası Kamp Yapacaklara ePttAVM Fırsatlarıyla Dolu Çantam
5
1
Görüşünü yaz

Senin görüşün nedir?

En İyi Kız Görüşleri

 • Hamak ve yataktan alam bari Bayram sonrası tatil var 😎

  Görüş hala geçerli mi?
 • sultann3363

  Hamak çok güzel görünüyor

  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşü

 • burak_gunes

  Guzel esyalat

  Görüş hala geçerli mi?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

30
 • Kutuptabuztutmuskiz2

  Tüm bunları pttavm internet alışverişiyle mi yapıyoruz yani

 • sevgievli

  Tatil yapmayı seviyorum pttavmde hepsi mevcut 👍

 • Gizli Üye

  Güzel öneriler

Yükleniyor...