30 yaş ve üstü olanlar müzik olarak hangi türü ve kimleri dinliyorlar ?

Gizli Üye
Günümüz müziklerinin çoğu sanki daha genç kesime hitap ediyor. sanatçıların şarkıcıların yaş ortalaması gitgide düşüyor. Dolayısıyla çağa ayak uydurmakta biraz zorlanıyorum. 80 lerin 90 ların şarkılarını gruplarını seviyorum ama güne de uymak lazım.

30 yaş ve üstü olanlara soruyorum, Hangi tür müzikler dinliyorsunuz ve kimleri takip ediyorsunuz ? .eski kuşak olup hala müziğe devam edenleri mi dinliyorsunuz ? (mesela madonna falan mı? ) ya da siz de mi güne uymak adına bugünün yeni sanatçılarını dinliyorsunuz ? ya da sevdiğiniz müzik türünü mü değiştirdiniz ? mesela atıyorum genç yaşlarda pop, rock dinlerken, şimdi jazz mı dinliyorsunuz ?

isim önerilerine çok ihtiyacım var şaşkınım.
Güncellemeler
+1 yıl
Takipçisi olabileceğim bir grup veya sanatçı bulamıyorum. eski olup da bugün hala yeni albüm çıkaran sanatçılar gruplar da nadiren album çıkarıyorlar. hep de eski şarkı dinlemek olmuyor. sizce yeni sanatçılar arasından mı seçim yapmalı yoksa dinlediğimiz türün dışına çıkıp başka türlere mi açılmalı ?
Güncellemeler
+1 yıl
eski olup da müziğe hala devam eden sanatçı ve grupların da yaşları çok ilerledikleri için müziklerinde eski tat olmuyor tabi. napmalı ?
30 yaş ve üstü olanlar müzik olarak hangi türü ve kimleri dinliyorlar ?