Bugün arabayla bir köpeğe çarptım çok üzgünüm vicdan azabı çekiyorum yardım edin :((

nedesembilemedim3
Bugün yazlığa gitmek istedim biraz kafamı dinleyeyim diye, boş arazilerin olduğu bir yoldu aniden önüme çıktı köpek frene bastım ama sertçe çarptım köpeğe ellerimde feci şekilde can verdi, arabanın da 10-15 bin civarı masrafı çıktı umrumda değil ama istemeden bir canlıyı öldürdüm çok fena can çekişti hayvancağız moralim çok bozuk :((

Vicdanımı rahatlatmak için ne yapabilirim?
Bugün arabayla bir köpeğe çarptım çok üzgünüm vicdan azabı çekiyorum yardım edin :((