Olayların başını bulabilir misiniz ?

hacicavcav
Şimdi size olmamış birşeyi olmuş gibi anlatacağım ve siz de soru sorarak olayın en başını bulmaya çalışacaksınız.Yalnız cevaplarım sadece " evet " ve "hayır" olacak ona göre sorular sorun.

Hikaye sonu : Jack sabah çok sinirli bir şekilde yataktan kalktı ve tren istasyonuna gitti.Biletinde yazan vagona girdi ve beklemeye başladı.Onun vagonunda başka bir adam daha vardı.Tren tünele girdiğinde Jack bir hamleyle adamın boynunu kırdı ve sağ kolunu kesip bir kutuya koydu ve adamı pencereden aşağı attı.Sonra kutuyu 2 vagon arkaya bıraktı kapıyı çaldı ve hızlıca uzaklaştı.Kapıyı sol eliyle açan adam kutuyu açtı baktı ve "hmm tamam o zaman" dedi.

Şimdi sizden istediğim olayların başını bulmanız.Sorduğunuz soruların yanıtı evet ya da hayır olacak ona göre.
Güncellemeler
+1 yıl
Yardımcı olmak adına Jack'in öldürdüğü adamın sağ kolunca Jack'ing sağ kolunda olan dövmenin aynısı vardı.
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar kimse sorması gereken soruyu sormadı.Kolundaki dövme nedeniyle adamın sağ kolunu kesiyor.Ve o kapıyı açıp tamam o zaman diyen adamların hiçbirinin sağ kolu yok.Bunlar bir gemi kazasında adada mahsur kalıyorlar.Açlıktan ölmemek için kura çekerek hergün birinin sağkolunu kesip yiyorlar.Ama Sıra Jack a geldiğinde bir yük gemisine rastlıyorlar ve kurtuluyorlar.Adamlar da eşitlik olsun diye jack'den kolunu kesmesini istiyorlar.Jack'de dövmeli adamı takip edip diğerlerine adres veriyor.
Olayların başını bulabilir misiniz ?