Dışarıda tek başına ne yapılır?

Çok sıkılıyorum. Tek başına dışarıya çıkacağım fakat ne yapacağımı bilemiyorum. Öneride bulunursanız çok mutlu olucam :(

0|0
714

En İyi Kız Görüşü

• Sinemaya gidilir, yemek yenir, sahilde oturup güzel koku çekilir, alışveriş yapılır, her şey yapılır.

1|0
    0|0
    • Aynı durumdayım arkadaşım yok Teoman konserine tek başıma gidicem. kahve içmeye çıktım yine yanlızim. Çok sıkıldım. Erkek arkadaş aramıyorum sohbet edecek birine ihtiyacım var

• @lady93 Bana bir mesaj atsana , bence hastasınız siz

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Canın Sıkkın Tek Başına Çıkarsan Canın Daha Çok Sıkılacaktır Çünkü Genelde Kimse Yalnız Dolaşmaz Arkadaşlarınla Takılmanı Öneririm

0|0
    0|0
  • Üstadım hiçbiri işe yaramıyor. Yarıyormuş gibi geliyor ama öyle değil. Dünyada en kötü şey yalnızlıktır. Hiç kimsen olmasa bile bazen bir kuş bir kedi köpek alır yalnızlığını ama kimse yalnız kalmaya tahammül edemez. Yapacağın aktiveteler bir süre sonra sıkıcı gelmeye başlıycak. O yüzden dışarıda tek başına yapılacak en güzel şey yeni insanlar tanıyıp yeni arkadaşlıklar kurmaktır kısaca..

0|0
    0|0
  • Sinemaya git. Veya bir sahil kenarına git bak bakayım ondan sonra yanlızım diyebiliyormsn. :)

0|0
    0|0
  • Lunaparka git,sinemaya git, en iyi yaptığınız şey olan alışveriş yap,parkta yürüyüş de fena olmaz.:)

0|0
    0|0
  • tek başına bişi yapılmaz maalesef ya :(

0|0
    0|0
  • Insan yalnızken Huzur Bulur.

0|0
    0|0
  • Eğer İstanbul'da yaşıyorsan Kız Kulesine gidebilirsin oturup orda sıkıntını atabilirisin manzarayı seyret, hayaller et, ne bilim aklına ne geliyorsa.

0|0
    0|0
  • Çöpten çöp toplayan birinin yanına git. Bi' selam ver, hal hatır sor. Onların söyleşisi birçoklarından daha sıcak olacaktır.

0|0
    0|1
  • yapacakların sınırlı en iyisi alışveriş yap

0|0
    0|0
  • deniz var mı bulunduğun yerde

0|0
    0|0
  • Sinema lunapark :))

0|0
    0|0
  • git sessiz bir yere kafa dinle,hayal kur ben öyle yaparım

0|0
    0|0
  • Dışarıda hiç bir şey yapılmaz tek başına :s

0|0
    0|1
  • bazen bende sıkılıyorum suraya yazsam söyle gelenle bir sinema yapsak diyorum ama cesaret edemiyorum:))

1|0
    0|0
    • Ben varım o zaman sende benle gel kadikoyde buluşalım kahve içelim gezelim istersen akşam da cikabiliriz

Kızlar Ne Diyor 6

• Sinemaya git

0|0
    0|0
  • kafa dinlenir

0|0
    0|0
  • Git bir AVMye. Bir şeyler iç önce biraz dinlen. Sonra sinemaya gir,filmini izle eve dön.Aklıma başka bir şey gelmedi.

0|0
    0|0
  • Gidip alışveriş yap

0|1
    0|0
  • boş boş gezilir

0|0
    0|0
  • Bi cafeye git sonra sinemaya zaman geçer hemen.

0|0
    0|0
Yükleniyor...