Arkadaşlar Marilyn Monroe'ya bayılıyorsunuz, ama..

darbinizrade
Şüphesiz dünya tarihinin en güzel kadınları denildiğinde Marilyn Monroe hep baş sıralarda tutulur,güzel kadındır da.. Fakat Marilyn Monroe boyunun yalnızca 160-161 civarlarında olmasına rağmen 55-60 kilo arasında gidip gelmiş..

Marilyn 17'sinde : link

Marilyn 30'larında:

link

Şimdilerde ise bu tip bir kadını Hollywood'da taşlar,barındırmazlar..Sizce bunun sebebi nedir,Marilyn Monroe'nun çok fazla güzel olması mı yoksa güzellik kavramının zamanla değişip bu tip kadınların yerini çöp bacaklıların alması mı?

Arkadaşlar Marilyn Monroe'ya bayılıyorsunuz, ama..