Türkiye'de en iyi futbol alt yapısı hangi takımda?

Genel olarak baktığımızda en iyi alt yapıya sahip klüp hangisi?

• Bursaspor
    30%(6)26%(26)Oy Ver25%(20)
  • Gençlerbirliği
    35%(7)22%(22)Oy Ver19%(15)
  • Altınordu
    5%(1)24%(24)Oy Ver28%(23)
  • Bucaspor
    10%(2)8%(8)Oy Ver7%(6)
  • Trabzonspor
    5%(1)10%(10)Oy Ver11%(9)
  • Sakaryaspor
    15%(3)5%(5)Oy Ver2%(2)
  • Adanaspor
    0%(0)5%(6)Oy Ver8%(6)
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• bursadayım.. çok öenm veriyorlar bir zamanlar bursaspor kulübünde boks'a gidiyordum.. Cebimden kuruş dahi vermiyordum yani ve aynı zamanda para da kazanıyordum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• futboldan anlamam

0|1
    0|0
  • Bursa dedim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Buca ve Altınordu rakipsizler bu konuda
    Özellikle Altınordu açtığı amadeo o futbol okuluyla seviye atladı. Gencecik oyuncuları avrupaya pazarlamaya başladilar

0|1
    0|0
  • Bursaspor ve gençlerbirliği açık ara.

0|1
    0|0
  • Bursaspor.
    Vakıfköy'e spor lisesi çalışmalarını bitirmişler.
    Artık gençler Vakıfköy'den dışarı çıkmayacakmış.
    Eğitim eğitim eğitim. Alkış...

0|1
    0|0
  • 2 sene izmirde yaşadım, kesinlikle altınordu, dortmund un uyguladığı sistemi uyguluyolar oyuncularının %90 ı altyapıdan çıkan genç oyuncular ilerki yıllarda büyük takımlara çok fazla oyuncu vericekler belki yurtdışınada

0|1
    0|0
  • Bursaspor

0|1
    0|0
  • Bursaspor

0|1
    0|0
  • Şu ankette olan takımlara bakarsak bursa ama Türkiyede en iyi alt yapı Fenerbahçe'dedir. Gerek Kaleci yetiştirme gerek diğer mevkilerde olsun

0|0
    0|0
    • Kaleciler dışında çok varlığı yok ligdeki takımlara da bak fb alt yapısından yetişen fazla futbolcu gs daha kötü ama fb de yatırım. var

• Fener'de yatırım var orası doğru ama futbolcuda var şans verilmiyorki ismi duyulsun oynasın bir maç oynuyor tekrar a2'ye dönüyor. Bursada yetişen Enes Ünal bence şu an milli takımda oynaması gereken bir oyuncu şans verse hocalar elinden geleni göstersin dakika 78 de giriyor ya top geliyor ya gelmiyor hep aynı kadroyla nereye kadar şuda varki bütün gençlerin milli takımda oynayacak kadar kapasitesi yok çok hata var anlıyacağın her alt yapıdan her takımdan şans verilmeli yatırım sadece bir yere kadar önemli olan kişinin oynamasına ne kadar istemesine bağlı formayı

• bursaspor dedim

0|1
    0|0
  • bursa

0|1
    0|0
  • bursa ve besıktas tartısmasız

0|1
    0|0
  • Sakarya

0|1
    0|0
  • bursaspor

0|1
    0|0
  • bence eskisehir fakat siklara koymamissin

0|0
    0|0
  • Nedense Adanaspor demek istedim çok eskiden efsane adana demir spor vardı o yüzden şimdi sanırım kapandı o kulüp

0|0
    0|0
  • Tartismaya bile gerek yok tabi ki Galatasaraydan geliyor dünya geneline bakarsak Almanya bir numara ozellikle dortmunt

0|0
    0|0
    • Son 10 yılda alt yapısı oldukça başarısız, gs alt yapısındaki oyuncular kendilerine 3. lig ve bal liginde yer bulabiliyolar

• 2 oyuncu var fenerden 3 oyuncu da gs de oynadı bu listede serdar aziz , sercan ve fatih

• Gs 3. Kalecisi alt yapı 1. Kalecisi İsmail Çipe şu an bugsaşspor da yedek olabildi

• En iyi alt yapı Galasaray'ındır. Dünya çapında kurduklarıalt yapılar ile en iyisi o..

0|1
    0|0
  • Saraycıksporda

0|0
    0|0
  • En iyi altyapi Bjk ile Gs den cikiyor

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe

0|0
    0|0
  • Bucasporda en formda en verimli çağımı 2yıl boyunca çöpe attım o yuzden altınordu derim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2
Yükleniyor...