Saçlar postis, gözler lens, takma kirpik ve takma tırnak. Bunları kullanan kız itici midir sizce?

edy323
Bi kızdan hoslandınız en çokta saçlarını beğendiniz uuzun v.s ama sonra postiş olduğunu anladınız yada kirpikleri veya tırnakları gözlerindeki lens hepsi yapma ne düşünürdünüz iticimi gelirdi yoksa sizce olabilir yakışıosa yapsınmı dersiniz?
Saçlar postis, gözler lens, takma kirpik ve takma tırnak. Bunları kullanan kız itici midir sizce?