Bir insanın orjinal sarışın olduğunu nerden anlarsınız?

ben pek anlayamıyorum ancak saçları platin felansa anlıyorum:))

Güncellemeler:
bazıları var zenci gibi saçları sarı ahahah:))

0|0
2940

En İyi Erkek Görüşü

• teninden. sarışınların kaşları, kılları sarı olur. sarışın kızlarda, kulak tüyleri ve ensede tüyler olur. uzaktan belli olmaz. sarışınların cildi yumuşak, derisi diğerlerine göre 1,5 kat ince olur. avuç içleri kedi patisi gibi olur. sarışınların çoğu renkli gözlüdür.

o saç dipleri siyah siyah olanlar, saçını sarıya boyatmakla sarışın olunduğunu sananlar bilsin ki, kimse yutmuyor o numaraları. siyahi akım ortaya çıkarsa tavsiyem sadece saçınızı siyaha boyamayın, yüzünüzü de boyayın ki millet yutsun bu dolmayı :)

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 39

Kızlar Ne Diyor 29

• bende orjinal sarışınım. çoğunu anlarım ama bazı saç renkleri anlaşılmıyor. kız beyaz tenli falan ama koyu kahve saçı boyatmış sanki onun gibi duruyor bazılarının. link şu mesela tereddüt ederdim. benim saçıma benziyor

0|0
    0|0
  • açık tenliyse renkli gözlüyse saçlarının dibiyle ton farkı yoksa gerçek sarışın işte.

0|0
    0|0
  • orjinal kumrak dersen ben öyleyim ama orjinal sarıyı bende bilmiyorum,hep çakma bu sarılar

0|0
    0|0
  • eğer sarışın olup esmerleri beğeniyorsa gerçek sarışındır...

3|0
    0|0
    • bende sarışınları beğendiğimi söylerdim ama beğendiklerim de hep esmer olurdu ilginç demek bundanmış :D

• rimel yoksa kirpiklerinden anlayabilirsin. kaşlarından anlarsın, boyatsalar bile saç rengiyle tam uyum sağlamaz. ve saç diplerinden falan.

1|0
    0|0
  • Aptalsa kesin sarışındır.

0|0
    2|0
  • dip boyasından :D

0|0
    0|0
  • saç ucuna bak anlarsın

1|1
    1|0
  • Kaslarindan derdim ama kaşlarda boyaniyor artik saclarinin diplerinden kesinlikle anlayabilirsin bence :)))

0|0
    0|0
    • dimi mesela tenleri esmer oluyor, boyle surmeli gozleri oluyor, ama isin garibi saclari sari oluyor. Coh ilginc.

• saç dibinden:)

0|0
    0|0
  • dipleri çıkınca anlaşılıyor,bir de kaşları koyuysa muhtemelen gerçek sarışın değildir.

0|0
    0|0
  • Nasıl oluyor bilmem ama ilk görüşte anlarım,bir kere ten rengi bile belli eder gerçek veya sahte olduğunu :D

0|1
    0|0
  • kolundaki killardan

0|0
    0|0
  • açlık tenliyse anlamıyorsun kaşlar da boyanıyor zaten e kol kılı desen onları da alıyoruz yani dibi falan da gelmediyse anlamaman normal.

1|0
    1|0
  • Bi bakarım gaşına gözüne. Sonra öylerim, aptallığından falan derdim fakat benim annemde orjin sarışın o yüzden pek öyle demiyorum sarılara :D:D

0|0
    1|0
  • kaş renginden anlarsın .kaşı kara yada kahveyse sarışın olamaz .platinlikle ilgisi yok . platine boyanır basit

0|0
    0|0
    • diptende anlayamazsın . kız sarışındır daha açok boyamıştır dipleri koyu görünür . zaten dip uça göre daha koyudur sarıda olsa . ama böle kapkaraysa dip o zaman koyu kumraldır . bende koyu renkli saçlı kadınların neden ısrarla sarı boyayıp çingeneye benzmeye çalıştıklarını anlamam

• Nıph'e benzıyorsa.

1|0
    0|0
  • bende çakmayım:)

0|0
    0|0
  • hareketlerinden belli eder.

0|0
    0|0
  • saçının dibiden

0|0
    0|0