14 Şubat Dünya Kuyumcular ve Çiçekçiler günü yaklaşıyor ...

GokceMuncuk
365 günün icinde tutturmuslar Sevgililer Günü , Doğum Günü, Evlilik Yıldönümü... Butun bir yil sevgiliniz, esiniz size bir pislikmis gibi davransin. sorunlar icinde soruna cevap ara sonra o gun geldiginde sizi dusunerek birseyler ayarlasin alsin mutlu etsin. Yukardaki siklardan yilda o 3 gunu cikarsak 362 gunu kaliyor peki bu gunler icinde kavgaya, aldatmaya suphelere, goz yasina devam oylemi... Ya bir gercekci olun artik. Kutlamasin kardesim istemiyorum. 365 gun benim askim olsun, canim olsun ruhum olsun ben onu o beni uzmeden sevgi icinde olalim ozel gunun cani cehenneme gitsin =))

Benim icin onemli olan ozel gunlerde yapmis oldugu degil. Hic beklemedigim anda bir bahceden bir tek gul koparip getirse bile beni mutlu eder..

Peki sizin icin bu ozel gunler cok mu onemli?
14 Şubat Dünya Kuyumcular ve Çiçekçiler günü yaklaşıyor ...