Babamın develerle ilgili hikayesiyle ilgili sorunsal var iki ihtimal ama hangisi?

Babamın develerle ilgili hikayesiyle ilgili sorunsal var iki ihtimal ama hangisi?

arkadaşlar babamla hep maddi anlamda konuştuğumuzda bana hep verdiği bir cevap var bana deve kervanı ile ilgili bir hikaye anlatır ama hikaye de bence iki ihtimal var bana asıl olan anlatmak istediğini sorduğumda hep sen bul derdi şimdi olay şu

Bir gün deve kervanı geçerken çocuk babasına baba deve kervanı geçiyor 1 akçe der

baba:oğlum bırak gitsin der

başka bir zaman yine kervan geçer

çocuk: baba deve kervanı geçiyor 1000 akçe der

baba : çevir oğlum alalım der

şimdi benim işin içinden çıkamadığım şu iki ihtimalden

1.babasının ilk kervan geçtiğinde parası yoktu almadı

2.babasının ilk kervan geçtiğinde deveye ihtiyacı yoktu

babama hangisini anlatmak istediğini sorduğumda sen bul der hep

• Babasının ilk kervan geçtiğinde parası yoktu almadı
    A seç
  • Babasının ilk kervan geçtiğinde deveye ihtiyacı yoktu
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• Arada zaman geçiyor.Oğlu ilk başta tek akçeye alabileceğini düşünüyor.Babası ise onun hala çocuk olduğunu düşünüyor ve erteliyor isteğini.Ama zaman geçtikten ve aklı dahada ermeye başlayınca bu sefer çocuk daha akıllı bir şekilde istiyor ve babası onun aklını kullanmaya kanaat getirerek isteğini yerine getiriyor.Bu saatte bu yorumu çıkarabildim sadece :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Deveye ihtiyac yoktu annem yaa sen naptın böylee sence hangisiii agır basıyor :)

0|0
    0|0
  • Babasının ilk kervan geçtiğinde parası yoktu almadı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ucuz mal alacak kadar zengin değilim demek istemişte olabilir

0|0
    0|0
    • 3.ihtimali doğurdun resmen bu aklıma gelmemişti kalitesizdi belki ilk kervan

• bence baban eskiden deveyle bir aşk yaşamıştı ilk onu gördü ondan istemedi

0|0
    0|0
    • seviyesizleşme seviyemi düşürürsem vericeğim cevaptan sonra kavga etmek zorunda kalırız

• bak yazmıyım diyorum da babamın kırıştırdığı insanı söyletme bana kaşınma

• :D hastrqwdwqd :D

Yükleniyor... ;