3 büyükler mi 2 büyükler mi yoksa tek mi?

Türkiye'de hep büyüklük tartışmaları yaşanır genellikle Beşiktaş Galatasaray Fenerbahçe arasında yaşanır bu tartışmalar , daha sonra Trabzonspor ve Bursaspor'da eklendi bu listeye, siz hangi takımlısınız ve gerçekten rakip olarak saygı duyduğunuz büyük takımlar ve futbolcular hangileri

• Beşiktaş
    A seç
  • Fenerbahçe
    B seç
  • Galatasaray
    C seç
  • Trabzonspor
    D seç
  • Bursaspor
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
113

En İyi Erkek Görüşü

• Büyüklük, şampiyonluklar kupalar kazanmakla olunmuyor. Bursa şampiyon oldu, trabzon şampiyon oldu diye büyük ilan edilmeleri medyanın bok yemesidir.

Tesadüfler tesadüfleri tesdüfen tesadüf ederler. Yani seneye antalyaspor şampiyon olursa medya Antalyasporu 6. büyük mü ilan edecek, biz de bunu yicez öyle mi ? Geçiniz arkadaşlar geçiniz, 3 büyük var gerisi figürandır bu ligde...

2|3
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence 2 büyük var olsa olsa. Fenerbahçeliler ve Anti-Fenerbahçeliler diğer bütün takımların taraftarları fenerin karşısında bir şey yapamadıklarından böyle birleşiyorlar zira.

0|3
    1|1

Erkekler Ne Diyor 12

• Galatasaraylıyım, Türkiye açısından bakarsak ben 4 Büyükler + 5.Büyük olarakta Bursaspor diyorum. Trabzonsporu ayıramam 1967'de kurulup 3 Büyüklere kök söktürmüş tek takımdır. 4.Büyük olmayı fazlasıyla hak ediyor. Anadolu'nun en büyük kulübüdür, karadenizde efsanedir. Bursapor'da kazandığı değerli şampiyonlukla kısıtlı bütçeyle tutunmaya çalışan diğer anadolu klüplerine güzel bi örnek oldu. onlarda saygıyı hak ediyor. 3 Büyükleri ise ayırmak zor son yıllarda nispeten Fb ardınada 2.olarak Gs az daha öndeler. ama camia olarak Bjk'de bu 2'si kadar büyüktür. rakip takımlardan saygı duyduğum beğendiğim çok futbolcu var halada izliyorum. ama buraya sığmaz

0|0
    1|1
  • BeşiktAŞKlıyım ve sadece 3 büyük var

1|0
    0|1
  • ben Bursalıyım ama Fenerbahçeyi tutuyorum. en fazla 3 büyük var türkiyede

1|3
    1|1
  • 1926 yılında kurulan inhisarlar idaresi sanki bu günleri o zamandan görüp büyüklük tartışmasını başlamadan bitirmek için ilk tekel rakısını piyasaya sürmüştür.

0|1
    1|1
  • Galatasaray'lı olarak Alex'e çok saygı duyardım oda gitti yazık ettiler adama...

0|1
    0|0
  • Kara kartal Favorim

0|1
    0|0
  • Futbol açısından o büyüklük mazide kaldı bence şimdilik sadece camia ve maddi büyüklükler var.

1|2
    0|0
  • tek büyük fb

0|2
    1|0
  • kupalar konuşur Galatasaray en büyük öbürleri takipçi

0|0
    0|0
  • galatasaraylıym beşiktaşa saygı duyarm

1|0
    0|1
  • Bence Tek Büyük GALATASARAY!