Her gün okula gömlek, keten pantolon, kundura giyip gitmekten bıktım :)

-redshop-1
Hakikaten gıcık bir durum sınıfta, hatta okulda bile benim gibi resmi giyinen yok :) hocalar bile kot pantolon giyiyor :) .Kışın tarz değiştireyim diyorum neyi neyle konbinleyeyim ? Kazaktan nefret ederim huylanıyorum onu söyliyeyim baştan...Ayrca bir ajansa salı günü randevum var oraya da ne giyip gitmemi söylerseniz iyi olur :)
Güncellemeler
+1 yıl
Cevap verin layn !
Her gün okula gömlek, keten pantolon, kundura giyip gitmekten bıktım :)