Palme yayınlarını nasıl buluyorsunuz? LYS veYGS için almayı düşünüyorum da

palme yayınlarını nasıl buluyorsunuz?LYS veYGS için almayı düşünüyorumda

0|0
98

En İyi Kız Görüşü

• biyolojisini coz bende onu cozdum soru banklarini falan kitabida ayrintilidir. mesela denaturasyon olayiyla ilgili soru gelmisti hicbi kitap evrelerini falan vermemis sorudan bi haber palmede o vardi onu gordugum an almaya karar verdim :D ama sadece biyolojisi iyi

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• tavsiye etmem

0|0
    0|0
  • Fem Yayınlari ile Güvender Yayınlarının kalitesi çok iyi oluyor bence.Ben Üniversite'ye bu yayınların kaynaklarıyla hazırlandım.Bence bu kaynaklardan şaşma

0|0
    0|0
  • Soruların çoğu genellikle yanlış özellikle din kültürü sorulrı. Olan bilgileri mi de karıştırdı hep kafamda her konuda soru işareti oluştu tavsiye etmiyorum sakin almayın

0|0
    0|0
  • Palme Yayınevi dünyadaki en sağlam bilimsel eserleri memlekete kazandırmaya çalışırken, Adnan Oktar şeylerini tavsiye etmem

0|0
    0|0
  • fem den şaşma :D

0|0
    0|0
  • millet fem simetri diyor

0|0
    0|0
  • Bir öğretmene yani lys hazırlık hocasına sormak daha mantıklı.

0|0
    0|0
  • Dershanelerden araştırsan daha iyi bence onlar bilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• paragraf soruları çok iyi

0|0
    0|0
  • Kuzenim kullanıyodu bende ona konu anlatırken bakmıştım güzel kaynak kitapları var konuyu yeterince pekiştiriyo diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • palme iyidir ve ayrıntı sorar ama gençler abartmayın gerçekten sınavda o kadar abartmıyorlar biz abarttık ta ne oldu hepsi çöpe gitti

0|0
    0|0
  • Final ya da Fem. derim.

0|0
    0|0
  • İyidir. Fizik ve matematik kullanmıştım geçen sene ama ygs değil 11. sınıf için kitapları var ya ondan. Ağır gelebilir biraz örnekleri, ama zoruna da alıştırır yani.

0|0
    0|0
  • yeni başladıysan maltepe orta seviyedeysen fem daha zorları için pi yayınları olabilir.konu anlatımı olarakta sadece matematik için tümay yayınları gayet iyi

0|0
    0|0
  • Biyolojisini hiç tavsiye etmem,çok karışık.

0|0
    0|0
  • fem iyidir. palme de iyi biyolojisi öğretici yani kimyasıda iyi diyolar fiziğini bilmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;