Birisinin öleceğini önceden hissettiğimi düşünüyorum. Ne olacak benim halim?

akıllıbirdeli
Bazen içime bir sıkıntı çöküyor birisine bir şey olacakmış gibi.Bunlara örnek vermek gerekirse geçen yıl kasım ayında gene birisine bir şey olacak gibi hissettim ama hergün hissediyordum bunu.1-2 hafta sonra çok sevdiğim bir insanın ölüm haberini aldım, aldıktan sonra hissetmemeye başladım.Bu sene mart-nisan ayrında gene aynı hisler başladı ve 1 ay sonra aile dostlarımızın ölüm haberini aldım ve alınca gene hissetmemeye başladım.Ta ki bugüne kadar hissetmiyordum şimdi gene hissetmeye başladım.Birkaç saat sonra ailemle dışarı çıkacağız ve ben kötü bir şey olmasından korkuyorum.Sorunum ne sizce? Dışarı çıkmamalı mıyız? Bu saatte fazla cevap gelmez ama kafayı yemek üzereyim en azından içimdekileri anlattım.
Güncellemeler
+1 yıl
Bir kez daha gerçekten insanlığın öldüğünü gördüm.Bir süre uğramam artık buralara hadi hayırlı sabahlar.
Güncellemeler
+1 yıl
Neyse iyiyiz ertesi gün çok küçük bi kaza geçiriyorduk gene ondan sonra geçti.Psikolojik bence :D
Birisinin öleceğini önceden hissettiğimi düşünüyorum. Ne olacak benim halim?