#AliKoç, #DursunÖzbek 'e tarihi çağrı yaparak televizyonda tartışmaya davet etti! Kim kazanır?

Gizli Üye
#AliKoç, #DursunÖzbek e tarihi çağrı yaparak televizyonda tartışmaya davet etti! Kim kazanır?
Ali Koç
Dursun Özbek
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
1 yıl
@kurkmantoluhayri 🙏
Güncellemeler
1 yıl
Dursun Özbek'ten cevap gelmiş, şimdilik kabul etmemiş ama zaman ne gösterir bilinmez 😀
twitter.com/.../1617955853444993024
#AliKoç, #DursunÖzbek 'e tarihi çağrı yaparak televizyonda tartışmaya davet etti! Kim kazanır?