Fatih Terim 69 yaşında! Fatih Terim'i seviyor musunuz?

Mario45

Merhaba,
Bir "Spor" sorusuyla daha sizlerleyim ⚽.

Türk futbolunun son 25 yılına damga vuran ismi bugün 69 yaşında girdi.

Özellikle kazandığı Uefa Kupası ile akıllara kazınan, yurt dışında Fiorentina ve Milan gibi takımları da çalıştıran tecrübeli teknik adam Galatasaray ile Şampiyonlar Ligi'nde de başarılar elde etti. Milli takımda ise Euro 2008'de yarı final oynama başarısı gösterdi.

Kazandığı bu başarılar ile beraber taraflı tarafsız birçok kişinin takdirini kazanan Fatih Terim'e yeni yaşında mutluluklar diliyoruz.

Peki siz Fatih Terim'i seviyor musunuz?

Fatih Terim 69 yaşında! Fatih Terimi seviyor musunuz?

#Mario
#Mario45
#SüperMario
#Spor

4 Eylül 2022

Pazar 17.05

Evet seviyorum
Hayır sevmiyorum
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Fatih Terim 69 yaşında! Fatih Terim'i seviyor musunuz?