1 ay

Galatasaraylı olarak komaya girdi, Fenerbahçeli olarak uyandı! Hangi takımı tutuyorsunuz?

Eʟᴘʀᴏғᴇꜱꜱꜱᴏʀ
Galatasaraylı olarak komaya girdi, Fenerbahçeli olarak uyandı! Hangi takımı tutuyorsunuz?

Engin Akkaya, beyin kanaması geçirip 33 gün komada kaldı. Komadan önce Galatasaray taraftarı olan Akkaya, komadan Fenerbahçe taraftarı olarak uyandı. Komaya girmeden önce koyu bir Galatasaray taraftarı olan Engin Akkaya komadan çıktıktan sonra koyu bir Fenerbahçe taraftarı oldu. İstanbul’da yaşayan 45 yaşındaki Engin Akkaya, beyin kanaması geçirdi. Sabah başını yastıktan kaldırdıktan kısa bir süre sonra ense ve başında bir anda başlayan dayanılmaz ağrılar nedeniyle yoğun bakıma kaldırıldı, tam 33 gün komada ölüm kalım savaşı verdi. Uyandığında ise bambaşka biriydi… Uyumadan önce Galatasaray taraftarı olan Akkaya kendini Fenerbahçe taraftarı olarak buldu. Akkaya, şunları söyledi: “Gülebilmek, ağlayabilmek, paha biçilemez şeyler bunlar. Herkes bir engelli adayı, insanlar sahip olduklarının değerini bilmeli, gülmek ve ağlamak bile bir insan için çok önemli duygular. Bu rahatsızlık bir kez daha ‘Yarının garantisi yok’ sözünü hatırlattı bana. İnsanlar hayatın değerini bilsin.” Önceden Galatasaray'ı tutuyordum ama uyandıktan sonra Fenerbahçe'yi tuttuğumu anladım.

Galatasaraylı olarak komaya girdi 33 gün sonra Fenerbahçeli olarak uyandı Günün Haberi

Galatasaray
A seç
Fenerbahçe
B seç
Beşiktaş
C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
11
7
Görüşünü yaz