Sizce Cristiano Ronaldo mu daha iyi futbolcu yoksa Brezilyalı efsane Ronaldo mu?

gencoyun-135
Şimdi ikisi de çok başarılı ve çok yetenekli futbolcular. Cr7 hayatında hiç dünya kupası kazanamadı, Ronaldo ise şampiyonlar ligi kupası kazanamadı. Cristiano Ronaldo defalarca şampiyonlar ligi ve Ballon d'or ödülünü kazandı. Ronaldo da iyi ödüller kazandı ama bu yetersizdi, sakatlıkları daha iyi yerlere gelmesine izin vermedi, sakatlıkları şampiyonlar ligini kazanmasına engel oldu ama bu ona rağmen dünyanın gelmiş geçmiş en iyi forveti oldu. Ronaldo daha teknik bir özelliğe sahipti ama Cr7 ise sürat, uzaktan şut, kanatlardan pas verme, orta açma, frikik, penaltı, kafa vuruşu gibi birçok özellikte daha iyiydi. Ronaldo 32'de futbola veda etti ama Cr7 36'sında hala İtalya'da gollerini atıyor, bu yaşta hala arada füzelerini yolluyor. Yani dediğime göre Cr7 daha iyi gibi ama dünya kupasını kazansaydı fikrim tam olurdu Cr7 için.
Cristiano Ronaldo (Cr7)
Ronaldo (R9)
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Sizce Cristiano Ronaldo mu daha iyi futbolcu yoksa Brezilyalı efsane Ronaldo mu?