UEFA Avrupa Ligi'nde kupanın sahibi hangi takım olacak? Chelsea mi, Arsenal mi?

Sait Özseven
UEFA Avrupa Ligi'nde kupanın sahibi hangi takım olacak? Chelsea mi, Arsenal mi?
Bu akşam Chelsea ve Arsenal, Azerbaycan'ın başkenti Bakü'deki Olimpiyat Stadyumu'nda saat 22.00'de karşı karşıya geliyor, sizce kupayı müzesine hangi takım götürecek?

İlgili Haber...
UEFA Avrupa Ligi'nde Kupa Sahibini Buluyor (Chelsea - Arsenal) Maç Saat Kaçta? Hangi Kanalda?

Chelsea
Arsenal
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
UEFA Avrupa Ligi'nde kupanın sahibi hangi takım olacak? Chelsea mi, Arsenal mi?