Saçlarım çok hızlı uzasın istiyorum

saçlarımı geçen sene çene hizamda kesmiştim. bu senenin başlarında zorla omuzlarımı okşadılar. bn yine kestm. şu anda da omuzlarımda. çok yavaş uzuyor saçlarım. sn de kesmeseydn flan demeyin sakın, zaten kessem bile şu an yine uzamıştı. bn omuzlarımda olmasından şikayet etmiyorum, uzamamasından şikayet ediyorum. dersaneden bir arkadaşımın saçları çok uzundu, kız bnle aynı yerde kesti. şu an kızın saçları göğüs hizasına geldi. sınıfımda bir kızla da beraber kestirdik, onunki göğüs hizasını çoktan geçti. doğal yollardan uzatmak istiyorum, meyve sebze ya da yiyeceklerin karışımından maske flan. yardımcı olur musunuz?

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• kırıkları al soguk-ılık arası suyla duş al bende gösterim şaçlarımı foto atıyorum profile :)

0|0
    0|0
    • saçlarımda hiçbir zaman kırık olmadı geçen sene de yoktu kesmeden önce flan hiç yoktu. zaten soğuk ılık arası yıkanıyorum, daha önce araştırmıştm ama yine de hızlı uzamıyo

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• yine böyle birisi soru sormuş..kızların hepsi balık yağ kullanmasını tavsiye etmiş..

0|0
    0|0
  • Saçlarını örmeni öneririm,örülü saç daha hızlı uzuyor.

Bu da benden sana bir öneri.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Valla benim saclarim cok hizli uzuyor bundan 1 sene once omuzlarimdaydişu anpopomda :D kullanmadim bunu kuaforlerde vardi adini tam hatirlamiyorum keratin le biseydi her neyse saclarin hizli uzamasi icin sprey gibi birsey dogal yollardan nasil uzar bilmiyorum ama

0|0
    0|0
    • boyun 1.60 falan mı :)

• hayr saçlar ayda 1-3 cm arası uzar onu da araştırdm

• ozaman kısasındır kardesim benim 2.5 cm uzuyu zaten olsa bende olur okadar :)

• Atv de bir programda İbrahim Saraçoğlu saç uzaması için düzenli olarak Lavanta çayı için bakın nasıl uzuyo saçlarınız demişti. İnternetten ayrıntılarına bak bence Saraçoğlu'na güvenim tamdır tavsiye ederim.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;