Televizyon üzerine dantel

JetskiyoksaAtSkivar
link

Seneler öncesinde tvlerin üzerine koyardı annelerimiz

Tv'nin %60 ını kaplardı sinir bozucuydu hepimiz fırlatır atardık

Dantelin üstü kumandanın yeriydi

Elbette el emeği göz nurudur ama günümüzde eski yerini yitirmiştir diye düşünüyordum Taki bugün komşunun evine gidene kadar

Kadının evi modern Tv ünitesi var

Lcd tvnin üzerine Tv büyüklüğü kadar bir dantel koymuş Çok duygulandım lan

Annelerinizin dantel takıntısı var mı?

Hala tv üzerine dantel örten sinir eden anneler var mı ?

Hepinizin annesinin ellerinden öpüyorum

Cevaplar için teşekkürler
Bizde hala öğledir Tv'nin baş örtüsüdür Misafir gelince örteriz Mahreme göstermeyiz
Bizde sadece tvde değil Pc de Pc kasasında bile dantel var
Hoşurt yaaa Duygulandım Bizde yok artık geleneklerimizi kaybettik
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Televizyon üzerine dantel