Bir Kadının mesleği bir erkeğin ona bakış açısını etkiler mi?

Bir kadının mesleği, erkeğin ona bakış açısını etkiler mi?

• Evet etkiler
    A seç
  • Çalışan kadınlar aile kurmaya uygun mesleklerde olursa erkekler ciddi düşünür
    B seç
  • Hayır etkilemez
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
3737

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 36

• Kötü yonde etkiler bence , cok guzelden korktuklari gibi cok zengin ve kariyer sahibi kadinlardan da korkarlar. Bence..

0|2
    0|0
    • sana katılmıyorum.aksine ben bu tür kadını çok rahat taşırım arkadaş.Benim için zenginlik ve kariyer hiç önemli değil. Esas olan kadının karakteridir, erkeğine bunları koz olarak kullanıp kullanmadığıdır.Eğer kadın bunları kocasına koz olarak kullanmayan biri ise ben kadınımla gurur duyarım.Hiç ezilmem ve korkmam .

• cok zengin ve kariyer sahibi bir insan evet fakir bir erkeği etkileye bilir hemde fazlasi ile.. ama tümünü degil. fakir oglan zengin kadin evlendi. kadin aliyor 10 bin tl maas ya da aylik kazanci erkek asgari ücretli... ilkbaslarda herşey güzel. yarin öbürgün bir tatsizlik ciktiğinda bir arkadas yemeğinde ya da toplanti vesaire. düşünsenizze kadinin dediği lafi benim aldiğim arabayla geziyorsun ya da benim aldiğim evde oturuyorsun diye...

• Doğru. Erkek kaldıramaz bunu ve her kadın kendinden güçlü erkek ister.

• buyuk bir sirkete calisan iyi bir geliri olan bir kadin dusun ve yanindada kebabpcida calisan bir adam :) ve simdi o adamin gurunu dusun, ve ben bir erkek olsam oyle bir kadinin altinda ezilirdim :) piskoljikmen, onurum, gururm, her turlu evlenmeye teklif bile edemem

0|0
    0|0
  • Etkiler. Başarılı kadınlar erkeklerin çok dikkatini çeker..

1|2
    0|0
  • Etkiler

0|2
    0|0
  • Etkiler yani..

0|2
    0|0
  • Evet etkiler.

0|2
    0|0
  • Etkilemez,sonuçta sevecekse pavyondakini de sever.

0|2
    2|2
    • sen öyle san...

• aşk bu otada konar bokada... sen sokakta gördüğün her fistik gibi kizi sütten cikmiş ak kaşik mi saniyorsun. kim bilir kimle ne haltlar yedide cikti sokaga tümü için söylemiyorum. ne kizlar var bildiğim görsen namus abidesi ama gece olunca iş baska tabi...

• Evet etkiler

0|2
    0|0
  • tabiki de etkiler. mesela empati kurulacak olursa bir erkeğin de mesleği bir bayan için sayılabilicek kriterlerinden birisidir

1|1
    0|0
  • Soran bir erkek olduğuna göre siz de cevap vermek ister misiniz? Merak ettim.

0|2
    0|0
  • A: Evet etkiler

0|0
    0|0
  • Etkiler bence. Erkek bence kadindan dusuk bir meslege sahip olunca, kendi ister istemez ezik hissedebilir, yetersiz hissedebilir.

0|1
    0|0
    • Maalesef yüksek statüdeki kadınlar da düşük statüdeki erkeklere bakmıyor pek. Yoksa niye istenmesin?

• Etkiler tabiki de bir erkek pavyonda çalışan biriyle mi yoksa memur olan biriylemi hayatını kurmak ister Sence

0|1
    0|0
  • etkıler mı etkilemez mı

0|0
    0|0
  • Etkiler mesleği olan kadinlar olnayanlardan 1 adim ondedir meslegi olanlarda guzellik aranmaz :)

0|0
    0|0
  • bakış açısından çok aradaki uyumu etkiler davul bile dengi dengine hesabı

0|0
    0|0
  • Tabi ki etkiler. Bir manken ya da hostes eşin olduğunu düşün.

0|1
    0|0
  • Her şey maddiyat olmuş..

0|0
    0|0
  • Etkiler. Statü önemli

0|1
    0|2
  • bencede etkiler

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    16

Erkekler Ne Diyor 37

• etkiler tabiki kuaförse muhtemelen gevezedir mesela doktorsa anlayışlı olabilir ya da öğretmense falan bu gibi şey

1|1
    0|0
  • Kötü yöndede etkileyebilir.

0|1
    0|0
  • Mesela doktor veya savcı falansa bayaa bir etkiler

0|1
    0|1
  • konsomatris değilse etkilemez

0|1
    0|1
  • evet etkiler

0|1
    0|0
  • artık hayat şartları değişti, tek bireyin çalışması geçinmeye yetmez. yetmiyor... hem çalışan bayanlar parasına daha sadık oluyorlar. bu sebeple çalışan bayan daha muktedir bence. ama meslek olarak hemşirelik biraz sıkıntı yaratabiliyor.

0|1
    0|0
  • para konusunda ise evet oda geçim şartları yüzünden yoksa elime kazandığım para fazladan bana yetiyorsa eşimin çalışmasını istemem açıkçası ama giyim kuşam konusunda ise bir meslek hariç etkilemez ben mesela banka da çalışan kadınlara hastayım giyimleri o kadar hoş insanın bir anda içi gidiyor

0|0
    0|1
  • Güçlü kadın candır <3

0|1
    0|0
  • Olaya maddesel bakanlar icin evet ama olaya farkli gozle bakanlar icin sanmiyorum

0|0
    0|1
  • Acıkcası cok guzel ve meslegı olmayan kendını gelıstırmemıs okumamıs bır kadındansa ; Kıbar,zarif,naif ve gercekten karıyerlı meslege sahıp bır bayanı tercıh ederım. Benım karıyer konusunda belırlı meslek krıterlerım de var acıkcası bır ogretmenle de evlenmek ıstemem. Uyusamayacagımızı dusunurum

0|0
    0|0
  • Etkilememelidir Sonuç da helal olarak düzgün kendisinin sevdiği bir iş ise bir söz dememiz yanlış

0|1
    0|1
  • Iste bu yuzden lise den mezun oldugumda uni sinavina hazirlandigim kizla bir iliskim var ve cok seviyorum kimin ne is yapicagi belli degil ben etkilemez diyorum

0|0
    0|0
  • Öğretmen kadınlar çok tercih ediliyor. Hem okumuş hem de boş zamanı görece fazla. Ev işi yapacak ya, erkek zihniyeti işte. :)

0|0
    0|0
  • Ağa ne iş yaptığına bağlı sonuçta hayat kadınları da bildiğin devlet memuru gibi yani sigorta belli bir mesai saati flan biliyosun yani meslek önemli.

0|0
    0|0
  • şimdi kadın evlere temizliğe gidiyorum derse etkiler ama bla blada yönetim kurumundayım derse tabi etkilemez

0|0
    0|0
  • Hayır etkilemez

0|0
    0|0
  • Etkiler

.

0|0
    0|0
  • etkiler :)))

0|0
    0|0