Nike halı saha ayakkabısı almak istiyorum. Sizce en iyi Nike halı saha ayakkabısı hangisi?

Arkadaşlarımla birlikte haftalık olarak halı sahaya gidiyoruz. Normalde ben halı sahaya giden bir adam değildim, 1 hafta gittim 2 hafta gittim derken bağımlılık gibi oldu.
halı saha ayakkabısı nike
halı saha ayakkabısı nike
Her hafta da ayakkabı kiralamak istemiyorum ondan dolayı nike halı saha ayakkabısı almak istiyorum. Sizce en iyi halı saha ayakkabısı hangisi?
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
613

En İyi Kız Görüşü

• Rengi güzel sarıyı al bence😊😊😊

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Şut çekmeyi seviyosan nike al , pas vermeyi seviyorsan adidas bence. Nike da da krampon alma bence dişleri kalın oluyor çok iyi kosamiyor bence insan bir de ayagina basarsaan birinin çok kötü olur. Bence uygun fiyata ayagini tam saran bir Nike al A güzel duruyor. Çok disi olmasın bence ama

0|0
    0|0
  • Sağlam gibi. Ben otto kullanıyorum.

0|0
    0|0
    • Şut çekmeyi seviyosan nike al , pas vermeyi seviyorsan adidas bence. Nike da da krampon alma bence dişleri kalın oluyor çok iyi kosamiyor bence insan bir de ayagina basarsaan birinin çok kötü olur. Bence uygun fiyata ayagini tam saran bir Nike al A güzel duruyor. Çok disi olmasın bence ama

• Yanlışlıkla yorum yaptım pardon

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Kramponu al

0|0
    0|0
  • Üçüncü

0|0
    0|0
  • Nike phantom çoklu zemin kramponu

0|0
    0|0
  • Phantom

0|0
    0|0
  • çoklu zemin al

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• tiempo al kardeşim hala üretiliyosa hem sade hem sağlam... bunlar çok con con işi

0|0
    0|0
  • Sportac al 😂

0|0
    0|0
  • krampun

0|0
    0|0
  • Nike academy halı saha ayakkabısı

0|0
    0|0
  • mercury de iyidir