Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • kralkaan34
  "Yaz aylarının son haftalarına girmişken yeni bir alışveriş listesi oluşturmanın tam da sırası. Bu sezonun en göze çarpan parçaları bize geçmişe yolculuk yaptırır cinsten olsa gerek. Retro severler, 70’li ve 80’li yılların tarzlarıyla sıcak bir kış geçirebilirler. Yeni sezonun trend parçalarına ve moda haftasında sergilenen silüetlere bir bakalım."
  KELEBEKLER

  Yazdan kalma kelebekler sonbahar-kış sezonunda kıyafetlerimizi süslüyor adeta. Kelebek baskılı şifon etekler ve gömlekler hit parçalar arasında yer alırken bizim içimizi açan cinsten bir trend sergiliyor. Bej ve siyah tonlarında bir hayli gördüğümüz kelebekler bu sezon kombinlerimizde yaşayacak.

  ALAKASIZ

  Alakasız parçalarla uyumsuzluğun içerisinde ufak nüanslarla bir uyum yakalayacağımız cinsten bir trend olan bu formlar sizi eklektik bir havaya sokabilir. Dikkat etmeniz gereken trendlerden biri olan alakasız parçalarla kombin yapmak hem zor hem de bir hayli kolay aslında birkaç kombin araştırmasıyla zıt renkleri ve parçaları bir arada kullanarak tarzınıza tarz katabilirsiniz.

  TAKIM ELBİSE

  Etek ve ceket formlarıyla yapacağınız takım elbise kombinleri hem zarafetin öncüsü olmuştur hem de maskülen tarz olarak ön sıralarda yerini korumuştur. Her zaman bir klasik olan takım elbise formları sizi sofistik bir havaya sokarak ciddiyetinizi koruyacaktır.
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

10
 • Güzel paylaşım olmuş teşekkrüler

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

YÜKLENİYOR...