Sevgililer Günü'nde aşk iyi ki var dedirten, Eros'un oklarıyla kalbinden vurulmuş gelmiş geçmiş en iyi dizi çifti hangisi❤️?

ksSosyal a

Bekarların depresyona, çiftlerin romantizme doyduğu gün olan Sevgililer Günü'ne hazır mıyız? 😍

Böyle aşk herkese kısmet olmaz dedirten, Sembol Dizi Çifti olmayı kim hak ediyor? 🔥

Hepsinin aşk hikayesi birbirinden özel, dizide yaşadıkları aşkla gençlere ilham olmayı asla bırakmayan, örnek çift dedirten bu şahane dizi çiftlerimiz arasından Yılın Sembol Dizi Çifti'ni seçiyoruz. 🎉

aşkın sembolü dizi çifti

Sevgililer Günü'nde aşk iyi ki var dedirten, romantizmin dibine vurmuş, kalbimizde kelebekler uçuşturan, ben de böyle aşk istiyorum dedirten, gelmiş geçmiş en iyi dizi çiftlerimizden hangisi Sembol Çift olmalı? ❤️

#SembolDiziÇifti 🎈

Cemre Baysel & Aytaç Şaşmaz
%73
Ayça Ayşin Turan & Alp Navruz
%3
Su Burcu Yazgı Coşkun & Onur Seyit Yaran
%9
Hande Erçel & Kerem Bürsin
%4
Demet Özdemir & Can Yaman
%2
Afra Saraçoğlu & Mert Ramazan Demir
%7
Rabia Soytürk & Caner Topçu
%2
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Toplam 25290 oy kullanıldı. Detaylı sonuçları gör
Sevgililer Günü'nde aşk iyi ki var dedirten, Eros'un oklarıyla kalbinden vurulmuş gelmiş geçmiş en iyi dizi çifti hangisi❤️?