Erkek arkadaşıma sevgililer gününde mors alfabeli gümüş bileklik almayı düşünüyorum sizce nasıl?

Gizli Üye
Erkek arkadaşıma sevgililer gününde mors alfabeli gümüş bileklik almayı düşünüyorum sizce nasıl?
bilekliğin birinde mors alfabesiyle benim adım diğerinde onun adı olacak ben kesinlikle takarım böyle bir sey erkek arkadasım aksesuar seven biri ama sizce bu hoşuna gidermi feminen duruyor mu?
bence gayet anlamlı ve şık
erkek için biraz feminen kalabilir
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Erkek arkadaşıma sevgililer gününde mors alfabeli gümüş bileklik almayı düşünüyorum sizce nasıl?