Sevgililer Gününde Erkek İçin Alınabilecek 5 Hediye!

MustiEmre u

Yine bir 14 Şubat geldi çattı. Mutlaka sevgilisine ne hediye alsam diye düşünenler vardır. Bazı hediyeler klişe kaçsa bile önemli olan onun kişi de bıraktığı maneviyattır. Erkek için sevgililer gününde alınabilecek 5 hediyeye şöyle bir göz atalım.

1. KOL SAATİ

Sevgililer Gününde Erkek İçin Alınabilecek 5 Hediye!

Erkek için aksesuar olarak en başta akla gelen şeydir saat. Alırken daha çok bilekte duruş şekli ve rengine önem vermek gerekir. Öncelikle dijital veya analog hangi saat türünü seviyorsa hediyeyi ona göre tercih etmek daha uygun olacaktır. Spor türü seviyorsa bu da tercihler arasında değerlendirilebilir.

2. CÜZDAN

Cüzdan
Cüzdan

Alınacak hediyeler arasında cüzdan da düşünülebilir. Günümüzde isme özel ürünler üretilmekte. Mutlaka cüzdan içinde isme özel üretilenler vardır bunlar daha bir dikkat çekici özelliğe sahip.

3. SİGARA TABAKASI & ZİPPO ÇAKMAK

Sigara Tabakası & Çakmak
Sigara Tabakası & Çakmak
Sigara içen bir kişi için alınabilecek hediyeler arasındadır. Mutlaka şık görünümlü sigara tabakaları satılmakta. Alınacak sigara tabakasının yanında harika bir hediye ortaya çıkaracaktır.

4. ANAHTARLIK

Anahtarlık
Anahtarlık
Hediyenin büyüğü küçüğü olmaz. Eğer erkek arkadaşınızın kullandığı bir araba veya motor gibi aracı varsa şık bir anahtarlık hediye olarak düşünülebilir. Geçen aylarda kendime led ışıklı bir anahtarlık almıştım gerçekten güzeldi. Hatta aldığım yerin yorumlarını okuduğumda bunu hediye olarak alanlar bile var. İlk başta ben de düşündüm anahtarlıktan hediye mi olur dedim ama oluyor.

5. PARFÜM

Parfüm
Parfüm
Hoş bir kokuya sahip kalıcı parfüm hediye seçenekleri arasında düşünülebilir. Parfüm hepimizin genelde kullandığı bir ürün. Mutlaka erkek arkadaşınızın sevdiği bir marka kullandığı bir parfüm vardır. Bu alacağınız hediye onu muhakkak mutlu edecektir.
Acaba ne olabilir 🤔
Acaba ne olabilir 🤔

14 Şubat 'ı yalnız geçirenler de bu seçeneklerden birinin kendisine hediye olarak da alabilir. 😅

Güzel bir 14 Şubat geçirmeniz dileğiyle...

#MustiEmre

Sevgililer Gününde Erkek İçin Alınabilecek 5 Hediye!
45 Cevap